Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik ez a történet? ( én...

Tetszik ez a történet? ( én írom) vámpíros - thrilleres - egy picike romantikával ( de télleg csak nagyon kicsi)

Figyelt kérdés

Arról szól, hogy van egy nagyon szegény család akik hatalmas nyomorúságban élnek. Fontos tudni hogy ebben a világban elfogadott a vámpírok létezése, de már csak EGY maradt ezen a földön. Ez a vámpír munkát ajánl ennek a családnak és az a feladatuk, hogy nappal megvédjék a vámpír kastélyát.Tehát a házaspár és a tizenhat éves lányuk beköltöznek a vámpír házába és a nap folyamán vigyáznak rá, nehogy kirabolják, és felújítják. A vámpír és a család szinte soha nem találkoznak, mert mire a vámpír felébred a család már alszik. De a kiscsaj egyik éjjel alvajáró lesz és kimegy a szobájából és le akar ugrani az emeletről, de a vámpír megmenti zuhanás közben. A lány pedig innentől kezdve állandóan minden éjszaka halucinálni vagy alvajárni fog, de a vámpírnak egy időre el kell utaznia így egyik alkalommal nem tudja megmenteni....

Egyenlőre eddig van meg!


2010. jan. 31. 15:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Akár jó is lehet (nem írom, hogy itt a nagy Twilight őrületben kicsit elcsépelt, mert vámpíros, mivel biztos sok olyan van akinek tetszik majd, ha kész lesz), ha az alaptörténetet összeszedetten és kidolgozottan írod meg, a többi a fogalmazási stílusodon múlik, és hogy milyen az írói eszköz használatod. Vigyél bele sok izgalmat, és a végére valami csattanót, de az egész legyen jól kidolgozott. Sok múlik ezen.

Mi lesz? Novella? Kisregény? Hány éves vagy? Első írásod?


21 L

2010. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Maga az alaptörténet szerintem jó, és hogy ha nem csilli-villi vámpíros, nyálcsorgató romantikás lesz, akkor szerintem lesz még pár értelmesebb ember, akinek tetszeni fog és nem fog leszólni miatta.

Egyébként ajánlom, hogy ha még nem tetted meg, akkor nézz utána pár régebbi könyvben a vámpíroknak és azok alapján építsd fel a karaktert, akkor remélhetőleg nem fog fatális hülyeségeket elkövetni. :D

De én melletted állok, sok sikert az íráshoz! Engem érdekelne a történet bővebben is, szóval ha esetleg valamennyi meg lesz belőle, akkor talán e-mailben megmutathatnád. :) Mert tényleg érdekelne. ^^

[Amúgy én is dolgozom egy vámpíros sztorin, de az képregény lesz. Még jóval a Twilight betörése előtt gondoltam ki, szóval nem lehet erre fogni. X) Csak lusta dög vagyok, ezért alig haladok vele. :D]

2010. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem lesz semmi csilli-villi cucc meg nyáladzás, igaz lesz majd benne szerelem is, de nem erre akarom fektetni a hangsúlyt!!!Mivel egy kastélyban játszódik az egész ezért megpróbálom egy kicsit ilyesztőre thrilleresre fogni a témát ( a szerelem az csak ilyen másodlagos dolog lesz,) és nem lesz csöpögős, merthogy én olyat nem is nagyon tudnék írni, és amúgy sem vagyok mostanában csöpögős hangulatomban. A hangsúly az magán a kastélyon lesz meg a kiscsaj betegségén ( halucinálás, alvajárás )...szal lesz majd egy kicsi Stephen Kinges beütése. Szeretném, olyanra írni hogy tényleg néhol félelmetes legyen ( persze nem a vámpír lesz az hanem ami a kastély katakombáiban van)

Egyébként egyáltalán nem a Twilight ihletett meg hanem a Rose Red(Stephen King)nagy példaképem!!

Am. nem ez az első írásom(van még más is), regénynek szánom és 17/L vagyok

2010. jan. 31. 17:14
 4/32 A kérdező kommentje:

És igen ha kész lesz akkor majd e-mailben megpróbálom át küldeni egyszer.

Amúgy várok még válaszokat!!!:D

De lécci ha lehetne ne hasonlítgassátok a Twilighthoz, mert nem sokban fog hasonlítani és csöpögős sem lesz, de lesz benne szerelem, viszont nem fogom túlzásba vinni

Am. Éljen Stephen King!!!! (l)

2010. jan. 31. 17:18
 5/32 anonim válasza:
Lehet hogy jó lesz a könyv de mostanság már minden könyv a vámpírokról szól és már elég unalmas téma! De am sok sikert a könyvhöz!
2010. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Második vagyok, csak annyi, hogy egyet értek, éljen Stephen King! :D
2010. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Hű, eddig nekem is nagyon tetszik :) Én is szeretem Stephen King általad említett művét,és a kastélyos cuccokért amúgy is rajongok :) Én is írogattam még a középsuliban, "kész is lett" a regény, és egy kastélyban játszódik az is-de az pusztán egy szerelmi sztori.

Szóval hajrá,abba ne hagyd:)

2010. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hú ez nagyon klassz.Ha készlesz ugye elküldöd email-ban?
2010. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
szólok ha majd kész lesz és akkor majd e-mailban elküldöm annak akit érdekel! :D
2010. febr. 1. 15:54
 10/32 A kérdező kommentje:
És várom még a válaszokat!!
2010. febr. 1. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!