Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt még olyan aki szeret...

Van itt még olyan aki szeret könyveket írni?

Figyelt kérdés
Csak mert ha akad ilyen szerintem segíthetnénk egymásnak. Úgy hogy én megmutatom ami nekem van és te is megmutatod ami neked van ... khm ;) . Sokkal könyebb talán ezt ketten csinálni, mert ha valamit szívből adsz hirtelen rájössz hogy neked is van. Ez csak egy ötlet!

2014. szept. 20. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretek írni, ilyen célból bent vagyok írós csoportokban, sokat segítenek. Amúgy nem szeretnék kötekedni, de a történet és a könyvírás között különbség van, egy magadnak írt történetet nem igazán lehet könyvnek nevezni.
2014. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám magam Shakespeare de asszem az én művem belefér a könyv kategóriába O.o
2014. szept. 20. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

"egy magadnak írt történetet nem igazán lehet könyvnek nevezni."

Attól, hogy terjedelemben, minőségben hasonlít egy könyvhöz még nem lesz az,csupán egy történet. Könyvnek legfeljebb akkor lehet nevezni, ha kiadják, illetve már folyamatban van a dolog. Hosszú idő mire egy történetből könyv lesz.

2014. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egy történet és könyv között tényleg van különbség, de ez csak annak számít aki komolyabban foglalkozik a dologgal.

Hiába írsz magadnak, attól még nem ölt könyv formát a műved, ha megnézed akkor ennyi erővel sok embernek akár 5-6 könyve is lehetne amit ő írt.

2014. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki megérti. :D
2014. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nincs sok választásom, a nagynéném író és időnként előadja az "önjelölt írók hibái" című meséjét...
2014. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké mutasd mid van, és én is megmutatom a magamét! :-) Jöhet privibe az e-mail cím....
2014. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!