Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » D. A. C. c. könyv. Vélemények?

D. A. C. c. könyv. Vélemények?

Figyelt kérdés
Aki olvasta, tetszett? Kinek ajánlanátok?
2014. júl. 27. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett érdekes volt a törtnet.Olyanoknak ajánlom akik szeretik a romantikus tiniregényeket.Szerintem 13 éves kortol lehet olvasni.
2014. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez egy nem mindennapi könyv. A tinik manapság (pár tini) drogozik, alkoholt iszik és rossz társaságba keveredik. A D.A.C. egy olyan könyv ami komolyabb témákra is kitér. pl. Nem csak a szerelem van benne meg a sok barátság és nem garátság szemét. Bárhogy is nézem nem veheti meg egy olyan gyerek aki nem értheti ezeket a dolgokat. Aki még nem annyira érett gondolkodású mint a többiek. szerintem a felnőttek is olvashatják nyugodtan.Szerintem érdemes lenne elolvasnia minden embernek aki nem olyan éretlen és érti a komolyabb témáit is. NEKEM EZ A KÖNYV NAGYON TETSZIIIK!!!!!!


12/L ( 12 év fél)

2014. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!