Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények a twilightról?

Vélemények a twilightról?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni de nem tudom hogy milyen. Vélemények, tapasztalatok? Nektek miért tetszett/nem tetszett? Ajánljátok egy 12 éves lánynak?

2014. jún. 1. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Divat utálni, szóval ne várj sok jó véleményre. Én személy szerint imádom, pedig már 21 vagyok. Nyugodtan olvasd el.
2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek az 1- es válaszolóval. Sok olyan köpködi és utálja, aki egy sort sem olvasott belőle. Velük ne is foglalkozz, hanem kezd el az első részt, akkor úgyis eldől majd, hogy tetszik- e.

Egyébként nekem is tetszik, olyannyira, hogy már másodszorra olvasom, most épp a Napfogyatkozás- t. Azt nem mondanám, hogy imádom, de nagyon kellemes kikapcsolódás.

2014. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AliceSwan ***** válasza:
74%
Én 12 évesen imádtam (akkor kaptam meg és kezdtem olvasni) most idősebb vagyok már annyira oda-vissza nem vagyok érte, de azért jó. :) De emberfüggő.
2014. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cathilina ***** válasza:
83%
Hát, amíg nem veszed Bellát követendő példának, tulajdonképpen egész szórakoztató is tud lenni. A második könyv viszont nekem nagyon nem jött be.
2014. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én elolvastam az elsőt, de még mindig gagyinak tartom. Buta nyelvezet (nem a fordítás, angolul olvastam), szánalmas főszereplő, idétlen történet. Rossz üzenetet közvetít, gagyi formában. A történet mennyiségéhez képest indokolatlanul hosszú.
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Én csak az első kötetig bírtam, pedig az összes filmet láttam. Számomra a főszereplő csaj hihetetlenül idegesítő volt, és annyi felesleges párbeszéd meg agonizálás van benne, hogy min. 50 oldallal simán lehetne rövidebb. De én már lassan 30 éves leszek, olvastam már nem kevés könyvet, szóval nálam magasabbra került a mérce és az Alkonyat nagyon nem éri el ezt a szintet.

Nézd, ha el szeretnéd olvasni, akkor olvasd, én biztos nem adnám saját magamtól a 12 éves lányom kezébe, meg úgy más ilyen korú gyerek kezébe se.

2014. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Én nem akartam a film alapján ítélkezni, ezért kezembe vettem az első részt. Az eleje is nyögve nyelősen ment, éreztem hogy unom, de azért még erőltettem a dolgot... akkor adtam fel, amikor Edward nekiállt csillogni a napon....nem bírtam tovább olvasni, annyira nevetséges és szánalmas volt...


Hálát adok az égnek hogy nem dobtam rá ki a pénzt és csak könyvtárból vettem ki...


Inkább olvasok 50 árnyalatot, bár az nem neked való....+ minőségi írók munkáit, pl Stephen King, Dean R. Koontz, Robin Cook, Anne Rice, Darren Shan stb... mint ezt a borzalmat...még hogy csillognak :D pedig én tényleg megpróbáltam....


12 éveseknek lehet hogy tetszik de szerintem nagyon gáz.

2014. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
A Szarkonyat egy modern tündérmese. Egy csökkent értelmű lányról, aki nem tud dönteni az animalszex, és a nekrofília között.
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam mind a 4 részét. 3. részig láttam filmen, máig utálom, túúl nyálas. És utálom a szereplóket is. Én nem ajánlom.
2014. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Végül elolvastam, nagyon tetszett! De Bella olyan fura, nem tudom melyikőtök írta, de teljesen igaza van, hogy ameddig nem tekintem Bellát követendő példának addig jó!
2014. júl. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!