Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy regénnyel próbálkozom, és...

Egy regénnyel próbálkozom, és szeretném a véleményeteket kérni. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom érdekes, hogy idegenek véleményét kérem, de tudom, hogy a családtagok, hogy ne bántsanak meg, úgyis azt fogják mondani, hogy jó az alkotás. (14/L)


Fájdalom. Ez minden amit érzek. A nyilalló érzés, ahogyan belém ismét és ismét testem egy részét megüti. Ahogyan belém térdel, és ahogy a földön fekve belém rúg. Egy idő után becsukom a szemem, hogy ne lássam az arcát. Egy keserű nevetés kiszökik a torkomon. Lényegtelen, már az elmémben van az arca. Egy újabb ütés. Érzem, ahogy a testem még egy részébe fájdalom nyíllal. Lassan nem érzek semmit, minden idegsejtem el érzéktelenül.Talán ez a büntetésem azért amit tettem? Azért mert bántottam őket, ártatlan embereket? De nem volt szándékomban bántani azokat a személyeket, nem akartam. Nem voltam önmagam. Nem irányítottam a testem, hiszen valami ismeretlen erő átvette. Csak feketeség volt az emlékezetemben, és semmire nem emlékszem. Megpróbálom kinyitni a szemem jelenleg, de nem sikerül. Ismét elérkezett. Nem érzek fájdalmat, de érzem, hogy valami rossz dolog történik. Próbálom kinyitni a szemem, és egy idő után sikerül. Körül nézek abban a szobában, ahol voltunk. Eredetileg fehér volt, de most? Most mindenhol vérfoltok vannak. A falon, a szekrényen, és a padlón. Rémülettel nézek körbe, amíg meg nem láttam őt. Élettelen teste ott hevert, előttem, vérrel borítva. Magamra nézek, és rajtam is ott van a vörös folyadék. A kezeimen, a ruhámon, és az arcomon. Rémes érzés fog el. Undorodom magamtól. Ez nem én vagyok. Soha nem ártottam volna egy léleknek sem eddig. Ő tette ezt velem. Az ő hibája, hogy egy szörnyeteg lettem.



2014. ápr. 25. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jó:) nekem tetszik
2014. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is tetszik!
2014. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5. sor utolsó szava, elmémben egyszerűen nem illik oda olyan szakszerű vagy hogy mondjam.

6.-7. sor "...testem MÉG EGY részébe fájdalom..." melyik részébe? Ahhoz, hogy az olvasó teljesen eltudja képzelni a jelenetet szeme előtt muszáj pontosabban leírnod még ezt is. (Lehet hogy ezzel azt akarod hangsúlyozni, hogy annyira összezavarodott, hogy már azt se tudja melyik részébe? Akkor viszont azt is odaírnám, hogy pl. Még egy ütés/rúgás ér, de én már máshol vagyok. Egy másik helyen ahonnan nem tudok meghatározni honnan terjed szét testemben a fájdalom."

Alulról 4.-5. sor, elkezdted a mondatot jelenben és múltban fejezted be. Lehet, hogy az olvasó ezt nem veszi észre de zavaró a hirtelen váltás, szóval ezt a mondatot kérlek javítsd: " Rémülettel nézek körbe, amíg meg nem láttam őt. Élettelen teste ott hevert, előttem, vérrel borítva..."

Utolsó sor: "...léleknek sem eddig." Szerintem nem kell oda az eddig.


Lehet, hogy kicsit durva, hogy én nem csak annyit írok, hogy jó, nekem tetszik (mert tényleg jó, tényleg tetszik, én nem tudnék így írni), de próbálok kritikát írni, hogy ne csak a jót kapd, hogy legyen építőkritikát, hogy később tudd, mi a gyengéd, mire kell vigyáznod. Sok sikert a többi történetedhez ;)

2014. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!