Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te ha kiszúrsz egy jó könyvet...

Te ha kiszúrsz egy jó könyvet mondjuk a moly.hu oldalon, akkor először megpróbálod letölteni azt ingyen vagy megveszed könyvesboltban?

Figyelt kérdés
Egy kutatáshoz kellene. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 28. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megveszem vagy ajándékba kérem.

Letölteni nem szokok, könyvtárba nem járok.

2014. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Először könyvtárban nézem meg. Ha ott nincs meg, megpróbálom letölteni vagy elcserélni valakivel a saját példányát. Ha ez sem jön össze, akkor megnézem az apróhirdetéseket, antikváriumokat, hátha árulja valaki használtan áron alul. És ha így sincs meg, akkor legvégső esetben megveszem könyvesboltban.

Csak olyan könyveket veszek meg újonnan, amiket máshogy nem bírtam beszerezni vagy tudom róla, hogy nagyon nagyon szeretném, esetleg egy sorozat része, aminek már megvan a többi része stb. Csak úgy találomra nem szoktam vásárolni, mert régebben sokszor befürödtem: nagyon drága könyveket vettem és nem tetszettek, utána az lett a vége, hogy el sem olvastam őket. Pénzkidobás volt. Azóta jobban figyelek rá, mire költöm a pénzem.

2014. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Változó, bár nálam a harmadik opció működik, vagyis kihozpom könyvtárból, és ha nagyon tetszik, megveszem.

Persze le is töltök (csitt), bár főleg ingyenkönyveket, a MEK és hasonló oldalakról. Aztán ott vannak azok, amiket mindenképpen megveszek, mert kell a tudat, hogy azok az enyémek, és akkor olvasom, amikor csak akarom.

Példul megvan angolul letöltve mind a hét Potter, de jobban szeretem, ha kézbe tudom fogni, akkor is, ha az ötödiknek két olvasástól már megtört a gerince.

2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én először letöltöm, elkezdem olvasni, és ha tetszik, akkor igyekszem minél előbb megvenni, de amíg be nem szerzem addig olvasom a letöltöttet!
2014. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!