Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A moly.hu-n hogyan lehet...

A moly.hu-n hogyan lehet könyvet eladni?

Figyelt kérdés
Elég béna vagyok ehhez :\ Azt értem, hogyan kel bejelölni, hogy eladásra szánom, csak hogyan megy ez a pénz átutalás-dolog? Elküldi a pénzt postán?
2014. márc. 26. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben üzenetben tudtok megegyezni. Lehet postai úton kérni, banki átutalással, de pl. úgy is, hogy utánvéttel küldöd a könyvet. De szerintem az átutalásos megoldás a leggyakoribb.
2014. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eladok egy könyvet és valaki meg akarja venni, akkor egy üzenetet fogok tőle kapni? Vagy hol látom majd, ha valaki érdeklődik a könyv iránt?
2014. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írni fog. Az, hogy eladnád, látszik a könyv adatlapján. Akinek a kívánságlistáján van, kap róla e-mailt (hacsak ki nem kapcsolta az értesítést), és ha érdekli a könyv, ír neked egy üzenetet. De ott inkább cserélni szeretnek, így ha eladni akarod mindenképpen, szerintem moly mellett hirdesd máshol is.
2014. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, köszönöm szépen a választ!
2014. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!