Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te ha kiszúrsz egy jó könyvet...

Te ha kiszúrsz egy jó könyvet mondjuk a moly.hu oldalon, akkor először megpróbálod letölteni azt ingyen vagy megveszed könyvesboltban?

Figyelt kérdés
Egy kutatáshoz kellene. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 28. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden könyvet megveszek, ami érdekel.
2014. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel a könyv nagyon akkor mindenképpen megveszem.

Amire meg csak kíváncsi vagyok, de nincs bennem a "szerezd meg magadnak" érzés, akkor letöltöm,és elolvasom. Ha jó könyv, és megszeretem akkor megveszem.

Viszont vannak írók akiknek könyveit mindenképpen megveszem.

2014. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon megválogatom, mit veszek meg, mert rengetegszer nyúltam már mellé. Amit biztos beszerzek: kedvenc írók, sorozatok új kötetei. Ha valami nagyon felkelti az érdeklődésem, megpróbálok beleolvasni, a Pippa Kenn pl. a kiadó oldalán lévő részlettel győzött meg. Ha viszont még ezután sem tudok dönteni, könyvtárból kiveszem - ha nagyon tetszik, utána is be tudom szerezni.
2014. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A legritkább esetben veszem meg újonnan. Letöltöm, vagy könyvtárból kiveszem. Esetleg antikváriumban megveszem. Vagy valamilyen alkalomból ajándékba kérem.
2014. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Könyvtár, vagy letöltöm, és is úgy vagyok mint az egyik előző válaszoló, a kedvenc íróim könyvét megveszem, és ha a netről leszedtem egy jó könyvet, ami tetszett,akkor azt megveszem utána.
2014. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Könyvtár elsőként, ha ez nem járható, letöltöm. (Azért az ilyen ritkább, képes vagyok éveket várni, hogy lekerüljön a várólistáról egy könyv.) Ha tudom, hogy tényleg jó mű, ajándékba kérem.
2014. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utánanézek, általában goodreads.com-on, mert ott általában sok vélemény és kritika van. Letölteni nagyon ritkán szoktam, talän 2-3 ilzen volt eddig. Viszont érdekes módon a slágerkönyvek a legtöbbször nem jönnek be, szóval azokba szoktam inkább beleolvasni mondjuk a könyvesboltban, mert már nagyon, nagyon sokszor mellégfogtam velük.
2014. márc. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöm, ha tényleg olyan jó volt, akkor veszem meg. Már sokszor estem pofára egy-egy iromány után, így nem kísérletezem, nem dobok ki pénzt az ablakon.
2014. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Letöltöm, elolvasom Kindlen, ha tetszett megveszem a valódi kötetet.
2014. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
legtobbszor letoltom, kiveve ha nagyon-nagyon elakarom konyvben olvasni, meg ha nem lehet sehol sem letolteni. de ez csak azert van mert meg nincs sok penzem. amint elmegyek egyetemre, munkat vallalok es tehetos leszek meg fogom venni szerintem az osszeset a konyves boltban. (amugy szuletesnapra, unnepekre mindig rendes konyvet kapok, mert azokat jobban szeretem mint az ebookot.)
2014. márc. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!