Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu-n mit jelent ez a kettő?

Moly.hu-n mit jelent ez a kettő?

Figyelt kérdés
Moly.hu-n véletlenül rákattintottam egy könyvnél, hogy "én és a könyv". Ez mi és hogy lehet törölni? Illetve a felső sorban mi az a szerencsesüti? Nem találom ezeknek a leírását a súgóban.
2014. febr. 5. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerencsesüti a kínaiaknál van, belesütnek egy papírcetlit a sütibe, amin valami bölcsesség, okosság van.


Ez meg itt egy-egy idézet, a szerencsesüti analógiájára. Csak itt nem sütiben van, hanem gondolom rákattintasz és kiírja.


Nem ismerem az oldalt, a másikat nem tudom mi lehet.

2014. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én és a könyv, azt jelenti szó szerint, hogy én és a könyv. Megmutatja, hogy mikor olvastad, meddig, hányan csillagozták az olvasásodat, hogyan értékelted, milyen polcokra raktad fel, milyen idézeteket írtál ki vagy éppen csillagoztál. Nem kell vele semmit csinálni...


A szerencsesüti meg az, amit mondom az első. Minden nap random kapsz egy idézetet egy könyvből. Nem a kínais szerencsesütit, hanem könyves idézeted, mivel könyves oldal.

2014. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt a könyvet nem is olvastam, nem értem akkor miért jelent meg, de akkor nem foglalkozom vele.
2014. febr. 5. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
mindegyiknél ott van, akár olvasod, akár nem
2014. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!