Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok olyan könyveket amit...

Írnátok olyan könyveket amit nem lehet letenni?

Figyelt kérdés

Ami izgalmas és pörgős, szép világgal, egyszerűen leírva úgy hogy amikor olvasom ne azon kelljen gondolkodni hogy most akkor ez hogy van , mi történik?!

Éhezők Viadala nagyon tetszett könyvben, kerestem a második kötetet , nem voltam benne biztos hogy a kiválasztott vagy a futótűz-e az, és megnéztem a kiválasztott hátulját... Azt hittem földhöz vágom és rögvest hisztirohamom lesz :D Leírta a második rész rohadt nagy fordulópontját.. A következő amit olvasok az A Beavatott lesz, de elég gyorsan végzek a könyvekkel, sokszor szenvedek amiatt hogy nincs mit olvasnom. Az ízlésem elég érdekes, az elvárásaim pedig nagyon magasak a könyvekkel kapcsolatosan. Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2014. márc. 21. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Habár a Csodák kora nem valami pörgős, inkább nyugodt. De megpróbálkozhatsz vele. :)
2014. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Beauvoir ***** válasza:
Ha jól szűrtem le, akkor igényesebb lektűrökre vágysz. Paulo Coelho Veronika meg akar halni című könyve ilyen. Le nem lehet tenni, amíg az utolsó sort is ki nem olvassa az ember. Emellett mélyebb tartalma is van, de nem számít szépirodalomnak. Ráadásul megnyugodhatsz, különösebb gondolkodást sem igényel. De ha rám hallgatsz, akkor bővíthetnéd a "nagyon magas elvárásaidat" a gondolkodás és elmélyülés igényével.
2014. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az persze eddig is benne volt a magas elvárásaimba :)

MJ-t nagyon szeretem, mint ember, a zenéje sem rossz, sok filmet megnéztem már róla, az életrajzi könyvénél a boltban viszont én is leragadtam :)

2014. márc. 25. 06:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor rajta!:)
2014. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Böszörményi Gyula:Álomfogó-könyvek

Rémálom-könyvek

stb.

D. C. Lloyd: ,,És köntösömre sorsot vetettek"

2014. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!