Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok olyan könyveket amit...

Írnátok olyan könyveket amit nem lehet letenni?

Figyelt kérdés

Ami izgalmas és pörgős, szép világgal, egyszerűen leírva úgy hogy amikor olvasom ne azon kelljen gondolkodni hogy most akkor ez hogy van , mi történik?!

Éhezők Viadala nagyon tetszett könyvben, kerestem a második kötetet , nem voltam benne biztos hogy a kiválasztott vagy a futótűz-e az, és megnéztem a kiválasztott hátulját... Azt hittem földhöz vágom és rögvest hisztirohamom lesz :D Leírta a második rész rohadt nagy fordulópontját.. A következő amit olvasok az A Beavatott lesz, de elég gyorsan végzek a könyvekkel, sokszor szenvedek amiatt hogy nincs mit olvasnom. Az ízlésem elég érdekes, az elvárásaim pedig nagyon magasak a könyvekkel kapcsolatosan. Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2014. márc. 21. 14:18
1 2
 1/15 Fannuella ***** válasza:
Én személyszerint az Szjg-t nem tudtam letenni:) úgyhogy ha olvastad már, ha nem, nagyon ajánlom. Úgy a hogy a többi leiner laura könyvet. Ami még nagyon tetszett azok a meg cabot könyvek, szinte zombi lettem tőlük..:) Viszont a 'fura' ízlés... hát. A gyűrűk ura nekem elég "fura" volt, meg nívós, de megérte.:)
2014. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fúú, neem :D Kizárt. Az efféle gyerekes divatkönyvektől irtózom. Engem valami értelmes érdekelne, amiben van valami rejtett titok a világról, az emberiségről..
2014. márc. 21. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze értem én, hogy nem szereted a "gagyi" könyveket, de azért még nem kell leszólni. Mert valaki szereti. Végül is Te írtad hogy olyan könyveket mondjuk ami nekünk volt letehetetlen. Tessék itt van pár könyv ami esetleg megfelelő:

Arthur Golden: Egy gésa emlékiratai

Emma Donoghue: A szoba

George R. R. Martin: Trónok harca

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Mats Strandberg – Sara B. Elfgren: A kör

Philippa Gregory: A másik Boleyn lány

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

2014. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Hát, én nem szép világos könyveket olvasok általában, úgyhogy csak ezeket tudom neked ajánlani:

Denis Avey, Rob Broomby: Szökés Auschwitzba

Stephen King összes könyve (most a Carrie-t olvasom. 15 perc alatt eljutottam az 50. oldalig. Szerintem nagyon jó. :))

2014. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A katedrális. Na ezt nem tudod letenni. :-)

A folytatása pedig : Az idők végezetéig. A középkorban játszódik , van benne ármány , szerelem.... csodajó!

Ken Follett könyvei.

2014. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D Ezek már jobban tetszenek.
2014. márc. 23. 09:44
 7/15 anonim válasza:
Ken Follett könyvek. Abszolút egyet értek. Nem lehet letenni és hihetetlen jól van megírva és jó a történet. A katedrális én is ajánlom.
2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
pillanatragasztóval bevont borítójú könyv például:) hatásos:) (Amúgy bocsi,én könyvekben nem vagyok jártas)
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*tudod mit? MJ életrajzi könyve:)) Azt nemigen tettem le:)
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérlek, kérlek, kérlek, olvasd el a Csodák korát! Egyszerű, gyönyörűen megfogalmazott, nagyon hangulatos könyv. Amúgy én pont most olvastam A beavatottat, hát nem tudom, ha olyan könyvre vágysz, ahol nem kell kapkodnod a fejed, akkor szerintem hanyagold. Nem rossz könyv, illetve jó is lehetne, ha nem lennének logikátlanságok benne, meg ilyen tök értelmetlen dolgok (csak hogy egy példát mondjak: volt, hogy a főszereplő ült a székben, a következő pillanatban meg már az ajtóban állt, mindenféle átmenet nélkül. Szóval ez így fura.)
2014. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!