Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeteket szeretném?

Véleményeteket szeretném?

Figyelt kérdés

Egy város ahol ellentétek élnek. Ahol tilos a másik féllel találkozni. Ahol nem lehet ugyanazt tanítani. Ahol mások az árak. Ahol az emberek FÉLELEMBEN élnek.

Ez a város egy dolog miatt különleges. Az itt élők többségének különleges ereje van. Van aki vizet fagyaszt. Van aki a szelet uralja. És még ehhez hasonlók.

Egyetlen közös hely egy óriási áruház. Itt egyaránt jók és gonoszak is dolgoznak. Habár a boltokban ugyanaz uralkodik, mint a város többi részén. Itt tilos a törvénysértés. A feleknek el kell viselniük egymást.

Ez a város a tengerparton van. A jók oldalán minden gyönyörű és rendezett. Míg a rosszakén az állandó rendetlenség uralkodik.

Történt egyszer, hogy Ariana és Avan a parton sétáltak. Ők a jókhoz tartoznak.

Ariana gyönyörű, fiatal lány. 17-18 éves lehet. Szőke hajú, kék szemű lány. Nem divatmániás, de mindig ügyel a magjelenésére.

Avan, ha lehet ilyet mondani a város (mármint a jók között) egyik, ha nem a leghelyesebb pasija. 18-19 éves. Magas, barna hajú és gesztenyebarna szemű. Mosolya gyönyörű. Teste izmos. Minden lány azt kívánja, hogy vele járjon. DE NEKI BARÁTNŐJE VAN.

A parton rengetegen napoztak, páran pedig a vízben fürödtek. Idilli kis kép, vagyis csak az volt. Egészen addig, amíg a gonoszak át nem léptek.

Néhány napozót elhurcoltak magukkal. Aztán meglátták a parton kéz-a kézben sétáló Avant és Arianát. Néhány katona lerohanta a fiút és leterítették a földre. Ők lefogták Avant és nem engedték vissza a szerelméhez. Ebben az elrablásban részt vett egy nő is. A neve Rebecca.

Ez a nő 38-40 év körüli. Magas, fekete hajú. Stílusa első ránézésre zsarnokoskodó, de mivel a rosszak oldalán áll így érthető is.

Ő is látta ezt a jelenetet. Ez a bánásmód durvább volt, mint amire számított, ezért rákiabált a katonákra:

- Engedjétek el! Most!- ordította.

- De Rebecca

- Semmi de. Na, hadd lássam!- a katonák elengedik Avant.

- Úristen, jól vagy?- kérdezte Ariana.

- Igen, jól vagyok kicsim- Avan megfogja Ariana kezét.

- Na, jó vége!- kezdte az egyik katona- A lány velünk jön.

- Nem te parancsolsz!- ripakodott rá Rebecca.

- Ő nem megy veletek. Itt marad. Ő ide tartozik.

- A lány velünk jön- mondta Rebecca- Hagyunk titeket lebúcsúzni.

- Utoljára mondom, hogy ő itt marad VELEM.

- Még egy valakinek jönnie kell. Vagy te vagy ő.

- Inkább én megyek. Nem fogom hagyni, hogy az ő lelke is gyűlölettel és gonoszsággal legyen tele. Nem lesz olyan, mint ti.

- A lány kell- mondta hidegen Rebecca.

- Nekem kell mennem, édes- Ariana hosszasan, forrón, szenvedélyesen megcsókolja a barátját- Szeretlek Avan!

- Szeretlek Ariana!- a fiú is megcsókolja a lányt.

Ariana elengedi Avan kezét és elmegy a gonoszakkal az ő oldalukra. Mindketten akkor kezdtek el sírni, amikor már nem látták a másikat.

Vajon így ér véget ez a hatalmas szerelem? Elszakítva egymástól?


Szeretném ha véleményt írnátok. A címe "Minden a szívben lakozik"



2014. márc. 1. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az elejéről én speciel azt hittem, csak úgy nagyjából leírod a történetet, amit majd csak később fogsz megírni...
2014. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valaki vélemény?
2014. júl. 2. 21:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is jó, ha nem írod csupa nagybetűkkel a szavakat (félelem, de neki barátnője van). Kicsit, izgalmasabb leírásokat, mert ez így szerintem száraz.

"- Semmi de. Na, hadd lássam!- a katonák elengedik Avant.

- Úristen, jól vagy?- kérdezte Ariana.

- Igen, jól vagyok kicsim- Avan megfogja Ariana kezét.

- Na, jó vége!- kezdte az egyik katona- A lány velünk jön." Feltűnt, hogy ugráltál az igeidők között.

Nem élethű, mert

- Miért nem vették észre a gonoszokat? Ha mást nem, akkor a katonákat?

- Egy igazi gonosz nem mondaná azt, hogy engedjék el, maximum kicsit szelídebb bánásmódot követelne a foglyaival szemben

- Miért hagyják őket búcsúzkodni?

-Avan feleselésére én biztosan szitává lőttem volna, mert "gonosz" vagyok.

- Ariana miért megy csak úgy bele? Avan miért nem próbálja megvédeni?


A címe egész jó.

Üdv: Asael

2014. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel ez a rész ilyen előzmények szerűség, ezért nincs semmi utalás. Miért lőném le a poént az elején?
2014. aug. 3. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!