Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJGEREK! Mit gondoltok?...

SzJGEREK! Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
Írjátok le a szerintetek legjobb részt/párbeszédet stb., de lécci írjátok le mellé, hogy hanyadik kötetben van és melyik oldalon/napon. Köszi

2014. jan. 19. 06:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

8.rész/2/2 75 oldal

– Csak elértem, hogy elakadjon a szavad – suttogtam büszkén, Cortez pedig átfogta a derekam, és közelebb

hajolt hozzám.

– Szeretnéd, hogy a te szavad is elakadjon? – kérdezte, aztán fél kézzel beletúrt a hajamba, magához húzott, és

megcsókolt.

2014. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

– Tudom, te soha nem ájultál el tőlem.

– Nem hát! – erősködtem.

Cortez megragadta a karom, magához húzott, és megcsókolt, de kábé úgy, hogy megfordult velem a világ. Most

vagy nem gondolta elég meggyőzőnek a csókját (?), vagy azt szerette volna, ha ott, helyben elvisz a mentő, de

valamiért kaptam egy ráadást is, úgyhogy szép lassan elbúcsúztam a lepkéim felétől, akik egyszerűen szívrohamot

kaptak.

– Khm – nyitottam ki a szemem, miután sikerült kissé eltolnom magamtól Cortezt. – Oké, talán egy minimális

ájulásról lehet szó.

8.rész/2/2 124 oldal

2014. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 RentaiRenáta válasza:

-Melyik szeptember nyolc? (Macu kérdezte)

- Még kilencedikben!-Vágták rá a többiek reflexből. 8 kötet Örökké.az oldiszámot nem tudom :DD

2014. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

6. Rész-ketten 38.o.


,,-,,S a kis szobába toppannék, röpült felém anyám...''

-Kinyitom az ablakot, hadd röpüljön tovább-vágta rá Zsolti.''

2014. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Norceee ***** válasza:
100%

8/1


"– Hé – simította meg az arcom, megpróbálva lenyugtatni. –

Kösz.

– Mit? Hogy ordítottam anyukáddal?

– Nem. Hanem hogy téged érdekel. Mindig is érdekelt."


(Aszem ez Reni titka, hogy neki nem azért kellett Cortez, hogy felvágjon, hogy milyen menő fiúval jár, hanem mindig is érdekelte Cortez sorsa.)


4. kötet:


" – Nem kell, hogy jóban legyünk. Nem kell, hogy beszéljünk egymással. Nem érdekel! – mondtam. – De ha súgok órán, akkor legalább fogadd el a segítségem! – förmedtem rá.

– Nem kell a segítséged – tárta szét a karját, én pedig ezzel a válasszal meg voltam lőve.

– Rendben – bólintottam, és mivel amúgy is a bejárati ajtóban álltam, gondoltam, akkor ideje távozni.

– Miért jöttél? – kérdezte, én pedig megtorpantam.

– Mert nem akarom, hogy megbukj. Mert terveid vannak a nyárra. Mert ha pótvizsgáznod kell, akkor nem tudsz elutazni, hanem végig korrepetálásra kell majd járnod! És akkor hiába tanulsz portugálul, nem fogsz tudni elmenni, vagy ha igen, akkor évet ismételsz – hadartam."


Nagy kedvenceim az apró vallomások:


8/1

"– Végül is... – suttogta alig hallhatóan. – Az is több mint két évbe tellett, mire rájöttél, hogy szeretlek. Ha a logikádról van szó, ezt a kockát is megérted annyi idő alatt..."


"– Kilencedikben. Ezt küldted Neményinek a sulirádióban –

ismételte nyugodtan, mintha csak nem hallottam volna.

– Elképesztő, hogy emlékszel erre.

– Ja, akkoriban én is vágytam részleges amnéziára.

– Ezért utálod ezt a dalt? – sóhajtottam, és a gyomromban lakó lepkék egyszerűen megvesztek."


"Cortez elrakta a telefonját, és lehajtotta a fejét a

– Minden oké? – kérdeztem, beletúrva Cortez homlokába lógó tincseibe. Lányos mánia, valamiért imádunk hajban turkálni.

– Persze – mosolyodott el halványan. – Milyen a könyv?

– Izgi.

– Akkor olvasd.

– Jó, de te mit csinálsz? – kérdeztem.

– Amit szoktam. Nézem, ahogy olvasol – suttogta, én pedig

magamban megkértem a lepkéimet, hogy bírjanak magukkal, mert most reggeliztem.

...

– Tényleg nem zavar? – vettem fel újra a könyvem.

– Sose zavart."


Ez sok mindent megmagyaráz:

"– Csak egy okot mondj, amiért én, egy tök átlagos lány kellek egy olyan srácnak, amilyen te vagy – kezdtem, köszönés nélkül. Cortez pár másodpercig nem szólt bele, úgyhogy gyorsan megnéztem a telóm kijelzőjét, hogy egyáltalán vonalban vagyunk-e, aztán, amikor láttam, hogy számolja a másodperceket, visszatettem a fülemhez.

– Egy okot? – kérdezte végül.

– Aha.

– Ehhez mit szólsz? Nekem te nem vagy átlagos – szólt komolyan. A tökéletes választ kaptam."

2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Imadom.kedvenc jelenet.Reni karaokeja s C.kivonul trlefinalni.
2015. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Rentai.Renáta válasza:

nem tudom melyik részben volt , de:

Apád?

Várja a havat

2016. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Barátok 411. oldal


,,Reni-nézett mélyen a szemembe.-Szeretlek-mondta ki egyszerűen,bennem pedig megállt az ütő.”


Ezt Arnold mondta Reninek

Barátok 412. oldal


,,És akkor Arnold megfogta a kezem,magához húzott,és megcsókolt.”

Barátok 410.oldal

,,-Most őszintén,mi van Neményiben amitől annyira odavagy?-kérdezte gúnyosan- Az olvasókör? Dickens? A Beatles?-röhögte el magát kínosan,mire életemben először én néztem rá lesajnálóan.

-Nem-mondtam halkan. Cortez kérdő pillantott rám,mire megvonták a vállam.-Ennél sokkal egyszerűbb.

-Na!-mosolyodott el.

-Ő soha nem bántana meg-mondtam ki. Cortez pár pillanatig a szemembe nézett,aztán a szája szélét rágja bólintott,és ellöki magát a faltól.”


Nekem ezek a best-ek! :)

2018. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 andrassy.anna válasza:

Mi ez a lárma?-lépett be Máday be a termbe

-Csóközön!!-kiáltotta Zsolti.

Nagy Pavarotti Zsolt! Mért hallom a hangod a másik épületben?

Mert nagyon tetszik szeretni engem! - felére Zsolti.

Szjg-7.es kötet

2019. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!