Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJGEREK! Mit gondoltok?...

SzJGEREK! Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
Írjátok le a szerintetek legjobb részt/párbeszédet stb., de lécci írjátok le mellé, hogy hanyadik kötetben van és melyik oldalon/napon. Köszi

2014. jan. 19. 06:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Moly.hu ;]
2014. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:

Melyik szeptember 8?(Cortez)

Kilencedikben(Reni):)

2014. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

Kinga és Zsolti egymást fröcskölte, Macu egy ,,jövöök" kiáltással éppen beugrott utánunk, Jacques pedig a lépcsőn lépkedett lassan lefelé. A farmerje már térdig vizes volt.

-Ember, mit csinálsz, megmártozól? - röhögte ki Ricsi.

-Oui - boólintott.

-Ez hülye - vihogott, aztán Jacques-ot elkapták a rockerek, és lerántották a víz alá.

2014. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Was kostet das zimmer?

Szjg 6 kirándulás

2014. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

December 20, 193 oldal, 5. rész

– Mennem kell – suttogta.

– Tudom – fúrtam bele a tekintetem az övébe.

– Megvársz? – kérdezte halkan.

– Két és fél éve mást sem csinálok – feleltem, mire lehunyta a szemét, és újra megcsókolt.

2014. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
úúú, azt nagyon bírtam amikor Cortez ki állt az ablakba és elmondta hogy Reni a barátnője és szereti...azt imádtam, most komolyan milyen aranyos volt már.
2014. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Vagy ez: Április 7, 9, 8.rész/2/2


– Van nálad kaja is? – döbbentem le.

– Ja. De kihűlt.

– Van nálad kihűlt kaja? Szeretlek.

2014. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

– Ren – nézett a szemembe Ricsi, amikor megállított magával szemben. – Tudod, hogy végig drukkoltunk

nektek. És most, hogy már tökre minden rendben van, a sokéves bénázásodért mindenki nevében tartozom ezzel.

– Mivel? – csodálkoztam, Ricsi pedig röhögve meglökte a vállam, mire hátraléptem... Oda, ahol már nem volt

többé talaj.

2014. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

8.rész/2/2 102 oldal, napot nem tudok.

– Érdekel, hogy mivel idegesítettél fel az első

naptól kezdve? – suttogta halkan.

– Igen – bólintottam bele a vízbe az állammal.

– Oké. Idegesített, hogy nem köszöntél. Idegesített, hogy jól elvoltál. Idegesített, hogy nem röhögtél azon, amin mi

röhögtünk. Idegesített, hogy csak olvastál, és semmi más nem érdekelt. Idegesített, hogy kedvelted Neményit és jól

érezted magad vele. Idegesített, hogy előttem ültél. Idegesített, hogy láttalak a szünetekben az udvaron. Idegesített,

hogy amikor nem láttalak, kerestelek. Idegesített, hogy tetszettél. Idegesített, hogy olyan lánynak tűntél, aki soha

nem foglalkozna velem. Aztán rohadtul idegesített, hogy beléd estem – fejezte be halkan, én pedig tágra nyílt

szemmel néztem rá.

2014. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

8.rész/2/2 108 oldal

– Pattanj ki gyorsan – hajolt oda hozzám apu, és adtam neki egy gyors puszit. – Reni – szólt utánam, mire a nyitott

ajtóból visszanéztem. – Nehogy elhányd magad. – Szomorú mosollyal bólintottam, és alig bírtam visszanyelni a

könnyeimet. Kilencedik első napján ezzel a tanáccsal rakott ki ugyanazon a helyen, mint a mai, utolsó napon.

2014. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!