Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Dósa Fannyról?

Mit gondoltok Dósa Fannyról?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
soha nem hallottam még róla.
2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát... nehéz összeszedni a gondolatokat róla. Nagyon beképzeltnek tűnik és tudatlannak. Neveletlennek meg intelligenciahiányosnak. De hát nem tudom milyen lehet valójában, mert nem ismerem, nem beszéltem még vele soha, csak az ask.fm válaszaiból ítélkezem.
2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beképzelt, hiú, dicsekvő.........
2014. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szegény lány(mm anyagilag),de mindenkinek azt mondja,hogy ő gazdag.Szerintem neki ez csak egy álom.Szánalomra méltó.
2014. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 r-chee96 ***** válasza:
0%
Egy kedves lány. Nem kell őt elítélni, ha nem ismeritek...
2014. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
TE VAGY AZ FANNY???
2014. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas gondok vannak vele. Konkrétan ő ordibál bent, hogy valaki segítsen rajta. Ez csak figyelemfelkeltés, amit senki sem hall. Szerintem halvány lila fingja sincs a szüleinek, hogy ilyeneket csinál. Rohadtul elhanyagolt, nem is gazdag lány. Félreértés ne essék, egyáltalán nem a pártján állok, inkább ellene. De szerintem ha elmenne egy pszichológushoz elmesélné az egészet.
2014. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elöször ismerjétek meg ;) nem is ismeritek...jófej és külsöleg ne itéljünk létszives!
2014. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Itt mindenki az alapján ítél, ahogy a videóiban viselkedett, az a szint amit ő megérintett a hihetetlen beszédkészségeivel és intelligencia szintjével... nos.. hidd el kedves, nem a külső alapján ítéltünk :D Akkor csúnyábbak is jöttek volna a válaszadóktól
2014. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sok ember van aki foglalkozik olyanokkal mint ö,és ez a célja hogy mindenki rólla beszéljen. nem kell rá figyelni és kész
2014. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!