Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Dósa Fannyról?

Mit gondoltok Dósa Fannyról?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha külső szemmel nézem,akkor prostituált.Ha belső szemmel,akkor kétféle verziót mondanék:az egyik egy utcai ember szemével nézi,a másik kicsit szakmaisabba,olyan phszihológusként(persze laikus vagyok).Ha utcai ember szemével nézem,akkor egy feltűnési viszketegséges,ostoba,nagyképű és magamutogató kislányt,tinilányt (nem tudom hány éves,lehetetlen belőni a korát,valahol 14 körül lehet)látok,akivel sokat nem foglalkozhatnak a szülei.Ha jobban "beleásom" magam a témába,kicsit elgondolkodok a dolgon,akkor egy olyan lányt látok,akivel nem foglalkoznak a szülei,(de abszolúte semmit sem,mert ha egy kicsit is ránéznének a lányukra,tudnák,hogy mi van vele,és értelmes szülő ezt nem hagyná,amit a Fannival "művelnek"),nincsenek igaz barátai,valószínűleg szegénysorú lány(azt,hogy milyen mértékben,nem tudom,de biztos,hogy nem keresnek több százezret a szülők,az viszont valószínű,hogy egésznap dolgoznak a megélhetésért),aki ezzel az egész netes "celebséggel"(vagy hogy nevezik őket manapság)akarja magára felhívni a figyelmet,mert annyira figyelem és szeretethiányos.Akármilyen kemény csajnak is állítja be magát.
2014. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

a régebbi askos videoin besz@rok!

de mostanaban egesz normalis is.

2014. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!