Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy úgynevezett Throne of...

Anna126 kérdése:

Van egy úgynevezett Throne of Glass-Üvegtrón című könyv. Valaki tud a második részéről valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na most az írónő az oldalán azt írta, hogy a második része a Crown of Midnight-Éjfél koronája (? ) 2013 augusztus valahanyadikán fog megjelenni! De akármelyik boltban is keresem sehol nincsen, megtudnátok mondani, hogy hazánkban mikor esedékes a könyv megjelenése?

#Üvegtrón #Sarah J. Maas #Throne of Glass #New York time bestseller
2014. jan. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még nincs tervben az itthoni kiadása, bár kitudja.

Ősszel jelent meg az 1. rész, nem úgy szoktak könyveket megjelentetni hazánkba, hogy kijön az 1. rész októberben és januárra már a 2. részt is kiadják. A Könyvmolyképzőnél pedig főleg nem (jó ők még nem is olyan rosszak, "csak" pár hónapokat szoktak késni bizonyos könyveknél, van olyan magyar könyvkiadó, amely lassan 3 éve igérgeti egy bizonyos könyv kiadását). De ez mindegy is.

A kiadó honlapján nézz körül, tölük érdeklödj (ez jobb taktika, mint a boltban az eladókat zaklatni ilyesmivel). Ha a könyvet sokan megvették és megéri kiadni a 2. részt, a szerződések is rendben lesznek, akkor szerintem a Könyvhétre lehet kihozzák.

2014. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könyvhét?
2014. jan. 8. 22:28
 3/5 Klaudia112 válasza:
Nekem ez a kedvenc könyvem és én is keresem a 2. részét! (Tényleg az amit írtál) Már láttam a borítóját, ami nagyon jó. Szerintem nyár előtt biztos megjelenik, mert angol oldalon már láttam... most már csak várni kell, és szerintem is írj a kiadónak.
2014. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én elkezdtem fordítani a könyvet, próbálom minél gyorsabban feltenni a részeket, de azért nem vagyok anglisztika szakos:) Ha érdekel a dolog, nézz be: [link]
2014. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hoppá! Rossz linket küldtem! [link]

Ez a jó, elnézést a bénázásért!

2014. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!