Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kéne egy kis segítség a...

Kéne egy kis segítség a történetemhez?

Figyelt kérdés
Szóval,írok egy kis regényt,kizárólag magamnak,unaloműzés céljából,és most jönne egy olyan rész,ahol bekapcsolódik a főszereplő fiú,de a személyiségét még nem találtam ki.Szeretnék valamikülönlegeset,például olvastam könyveket azokban volt aki híres írok utolsó mondatait gyüjtötte össze,aki tudja a térképen lévő összes országot.Tehát szeretnék neki valami jellegzetes karaktert de nincs ötletem.Ha írnátok párat,azt nagyon megköszönném:) xx

2014. jan. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Találj ki neki valamit, ami esetleg később fontos a történet szempontjából.

De pár tipp: Zenél, rajzol, rajong a kocsikért, komolyan sportol valamit, érdekli a kémia, fényképeket készít, amint teheti elutazik valahova, barista/mixer stb. A lista végtelen, de nem feltétlenül egy apró jellemzőből áll össze az igazi hús-vér karakter, hanem ezernyi apró jellemvonásból. Amúgy néz körül az ismerőseid közt, onnan rengeteg ihletet szerezhetsz. (Az én egyik szereplőm pl Buddha szobrokat gyűjt, állandóan füstölőket éget és egy étteremben mosogat, hogy pénzt gyűjtsön az El Caminóra. Ezeket a jellemzőket négy embertől szedtem össze.)

2014. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést,sikerült elképzelnem egy kicsit,és igazából úgy lenne,hogy nagyon elvont személyiség,nem úgy hogy visszahúzódó és félénk,hanem sokszor szókimondó,csak nem barátkozik senkivel,és vele sem senki.Késöbbiekben,mikor nagyon jó barátoklesznek a lánnyal(igen,elöször barátokként) akkor viszont csak annyit tudok,hogy nagyon van érzéke ahhoz tudja mi jár a másik eszében. És a fotózás,amit az elöbb írtál,nagyon megtetszett,és eztis be fogom vetni,nagyon szépen köszönöm a hamar választ! xx
2014. jan. 4. 23:35
 3/4 Pali1977 ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt és válaszolj a kérdésekre neked tetsző módon és mire a végére érsz már létre is jött a különleges karaktered. Ilyen vannak benne, hogy rövid és hosszútávú célok, kinézetre szokásokra utaló kérdések... Négy oldal az egész van kb...hmm... 50-70 kérdés? Sohasem számoltam meg, de rendkívül hasznos a karakterkidolgozáshoz.

2014. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tökéletesen leírtál engem, de ha nem haragszol hozzátehetsz annyit is, hogy érdekli a művészet. Sokan a művészetben fejezik ki magukat, és ez nem csak az absztrakt és társait öleli fel. Szívesen segítek! Írj nyugodtan privátot!
2014. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!