Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy angol nyelven vegyek meg egy könyvet vagy magyarul. Középszintem tanulom az angol megy is, csak félek, hogy túl erős lesz és nagyon kíváncsi vagyok a könyve ezért gondoltam, hogy magyarul vegyem meg. Ha már olvastam volna a könyvet, akkor nem lenne kérdés, hogy az angolt vegyem, de így... nem tudom. Ezért kérem a segítségeteket, hogy ti melyiket vennétek. ( a könyv Az éhezők viadala trilógia)

#könyv #angol/magyar nyelvű
2013. okt. 11. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Angolul. Egyszerű nyelvezetű igénytelen könyv, nem lesz vele gondod.
2013. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ!! :)
2013. okt. 12. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
aki komolyan veszi az angol 13-4 évesen is simázza azt a szart angolul
2013. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért "szar"?
2013. okt. 24. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint Az éhezők viadala? A könyv aminek az írónője fogta a Battle Royalt és kivágva a keleti realisztikusan ábrázolt erőszokat egy lightosabb ábrázolást, persze ezáltal gyengébbet is, de azért a tartalmi részeket megtartotta + hozzácsapott egy kis A legyek urát átmentette tinis köntösbe és ennyi, kész a profitorientáció, jajj és még olvastatja is a tizenéveseket bélyeg +10% a felnőtti olvasókörből. Ettől függetlenül is silány az irodalmi értéke szóval kb. ezért szar, meg més sok másért.


Deeee ettől még elolvashatod angolul.

2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!