Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvajánlás? (Folyt. Lent. )

Könyvajánlás? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés
Olyan könyveket keresek amiket érdemes elolvasni.Nem szeretnék vámpírokról,vérfarkasokról,félvámpír-farkas-démon...Szóval ilyen, manapság rendkívül felkapott könyveket olvasni.Valami jó thriller vagy horror könyvajánlót szívesen fogadnék.
2013. szept. 14. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez kicsit tág kategória, thriller, horror zsáneren belül van konkrét "kívánságod"? Mert így szerintem a legtriviálisabb ajánlásokat fogod kapni, pl. Stephen King. Valóban jó, ha nem olvastad, kezdj bele, én a régebbieket javaslom tőle.

Viszont ha van valami extra "feltétel", talán jobban tudunk az ízlésednek megfelelő művet találni.

2013. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Stephen King
2013. szept. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Darren Shan: A vézna hóhér. Ha már elmúltál 18, akkor Darren Shan Város trilógiája. Ha még nem, akkor van DS-nek egy vámpíros sorozata is, amely azonban köszönőviszonyban sincs a manapság felkapott csilivili vámpírokkal, hanem tényleg jó - még nekem is tetszett, aki amúgy zsigerből vámpírellenes vagyok.

Mert DS remek író. Még vámpírsztorit is tud úgy írni, hogy attól az ember hanyatt esik, és egy hétig úgy is marad.

2013. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cathilina ***** válasza:
Lovecraft
2013. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Darren Shantól, még a démovilág sorozat, + a vámpírkönyvek tényleg nagyon jók, DS a műfajában az egyik legjobbnak számít, én imádom!
2013. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Démonvilág pont DS legkevésbé jól sikerült műve szerintem. Ne azzal kezdd. El lehet olvasni, de a többinek a nyomába sem érhet.
2013. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 cathilina ***** válasza:
Szerintem az első 3-4 kötete még egész jó volt. A többi tényleg mocsokszar Darren Shan egyéb műveihez képest. A Város-trilógiája viszont elég ütős lett.
2013. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Darren Shan-t már kivégeztem.:) Stephen Kingtől is sokat olvastam már. Olyasmit keresek,ami nem tucatkönyv,vagy nem nagyon felkapott,mint az előzők.
2013. szept. 15. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz könyvei nagyon jók... pl a Rossz hely. Na, azok igazán félelmetes könyvek. Tőle keresgélhetsz.

Lovecraft tényleg jó, bár én az olvasása után órákig depressziós leszek.

Én ajánlanám A. Christie könyveit is. Nem horror vagy ilyesmi, de krimiből a legjobb, és nagyon titokzatos és izgalmas mind.

2013. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lenint, Sartreot, Webert, Platónt, Machiavellit, de Sadeot, Habermas, Pynchon, Musil, Bulgakov, Lem, Tolsztoj, Dosztojevszkij, Camus, Fitzgerald, Liu O, Kitano, Nádas, Faludy, Faulkner, Kierkegaard, Mao Zedong, Hegel, Fichte, Jung, Freud, Descartes, Husserl, Bodin, Baudlaire, Capote, Mann, Joyce, Konfuciusz, Avicenna <-- ajánlanám őket is kivégzésre
2013. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!