Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek jó könyveket, amiket...

Azarum kérdése:

Ismertek jó könyveket, amiket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a bestsellereket, a fantasyt és a kalandot. Ha valaki bármelyik témában ismer nagyon jó könyvet, akkor kérlek az írja meg. A Vadonjáró tanítványa, és a Szirt krónikáin kívül bármilyen könyvet ajánlhattok, mert ezt a kettőt már olvastam és nagyon szeretem őket.

2013. márc. 25. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Jean M. Auel - A Barlangi Medve népe, A Lovak völgye, A mamutvadászok.

Andy McDermott - Hajsza Atlantiszért

2013. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lio-sama válasza:

Terry Goodkind - Igazság kardja sorozat (32 kötet, első rész címe: Az eslő szabály: Az igazság keresője).

George R. R. Martin - Trónok harca. Királyok csatája. Kardok vihara. Varjak lakomája. Sárkányok tánca. (egy sorozat részei, elméletben ír még 2 részt, de azokról még nem tudok semmit sajnos).

Robin Hobb - Orgyilkos ciklus (6 kötet, első rész címe: Az orgyilkos tanítványa).

David Gaider - Dragon Age: Az elorzott Trón, és Dragon Age: A hívás (Ha jól tudom, lesz még része, csak még nem fordították le).

Remélem elnyerik a tetszésedet. :)

2013. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy,vagy azt, hogy lány vagy-e, de én ezeket ajánlanám:

Chris d'Lacey: Tűzkönny, Jégszikra, Tűzcsillag

Darren Shan Démonvilág-könyveit is szeretem (odavagyok a fantasykért :D) de ez egy kicsit átcsap a horror kategóriába.

Böszörményi Gyula: Rontásűzők ( kicsit más, mint a gergő-sorozat, szerintem sokkal jobb)

Sárkánylány-sorozat

Gyilkosok szektája (a vadonjáró tanítványa után szerintem nagyon jó, mindkettőt olvastam)


Remélem, valamennyit tudtam segíteni :)

2013. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! És aki utoljára írt (mert nem láttam nevet)azt szeretném mondani, hogy az egyik sorozatról biztosan tusom, hogy jó, mert én is olvastam (Tűzcsillag... stb.) De ha te is szereted az olyanokat, mint én, (ezalatt a Chris d'Lacy könyveket értem) akkor biztosan a többi is tetszeni fog.

Különben, már nem azért, de tizenéves lány vagyok....

A többieknek is köszönöm, amit eddig nem olvastam el fogom olvasni. Köszönet még egyszer.

2013. márc. 27. 14:31
 5/9 anonim válasza:
Az éhezők viadalát és a folytatásait (Futótűz, A kiválasztott) nagyon ajánlom de szerintem szinte az összes vörös pöttyös könyv nagyon jó!!! :)
2013. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm... Ha a film jó volt, akkor a könyv is biztos fog tetszeni. Mellesleg köszönöm.
2013. márc. 30. 12:28
 7/9 anonim válasza:

Ulysses Moore sorozat (időutazás)

Pierdomenico Baccalario: Century (mágikus) (ez is sorozat)

Twilight (gondolom tudod, de ha nem, vámpíros-vérfarkasos-szerelmes)

Anthony Horowitz: ötök ereje (világmentős-mágikus)

Alex Rider (kémes) (ezek is azok :))

Vidra Gabriella: Tudás könyvei (idő-térutazós-mágikus-világmentős)(és ez is! XD)

Remélem, segítettem! :D


Nekem ezek a legkedvencebb könyveim, ha szereted a kalandokat, biztos mindegyik teszeni fog neked!

2013. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Michael Ende Végtelen történet

(nem egyezik a filmmel, az szörnyű)

2013. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Stephenie Meyer: A burok
2013. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!