Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a tizenhárom ok a Tizenháro...

Mi a tizenhárom ok a Tizenhárom okom volt című könyvben?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem elolvasni a könyvet, de arra kíváncsi vagyok, ugyan mik miatt is ölte meg magát a karakter. Valaki le tudná nekem írni röviden és tömören, ha nagyon szépen megkérem?

2013. aug. 31. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Angolul vannak leírva, de írd be fordítóba. Amúgy sokan azt mondják, hogy nem voltak elég nyomós okai, hisztis volt, és mindenen kiakadt. Részben igazuk van, mert az okok egy része tényleg jelentéktelen, de ha Hannah depresszív volt, szuicid hajlamú, akkor ezek is elég nyomós érvek. Engem annyira nem fogott meg a könyv, de egyszer el lehetett olvasni. :)

2013. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt találtam. Én olvastam a könyvet, de nekem is olyan érzésem volt, hogy csak kifogásokat keres. Egyik ok sem volt olyan súlyos, hogy öngyilkossághoz vezessen, mégis támad mindenkit, ahelyett hogy magába nézne. Valószínűleg amúgy is hajlama volt a depresszióra, amit észre kellett volna vennie és kezeltetnie. Sajnálni, nem igazán sajnáltam a főszereplőt, sőt néhol dühített is a folytonos vádaskodása.

2013. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek alapján még mindig nem látom úgy, hogy érdemes lenne elolvasni. Ez a lány egy naiv lotyónak tűnik, semmi többnek.
2013. szept. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!