Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen típusú könyvek érdekelnek?

Milyen típusú könyvek érdekelnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék írni végre egy könyvet, történetet de eddig még nem sikerült. Ti milyen témájút, típusút szerettek? Milyeneket szoktatok olvasni? :)

2013. júl. 8. 14:15
1 2
 11/11 Dinnye2 ***** válasza:

Szerintem is nagyon fontos, hogy legyen legalább egy szerelmi szál. Az szerintem szuper, ha akár több szálon is fut az egész esemény. Én személy szerint nagyon szeretem a fantasyket, de vannak olyanok, akik külön csak azokat utálják, mert nem tudnak a szereplőkkel azonosulni.

De szerintem is a legfontosabb az, hogy ne stresszeld túl a dolgot, mert akkor nem fog összejönni. A lényeg, hogy bízz magadban és ne mások elvárásainak megfelelően írj.

Amúgy ha elmész sétálni egy erdőbe és csak úgy elmélkedsz az nagyon sokat segíthet azon, hogy jöjjön az ihlet.

Nagyon szurkolok Neked!

(Kérlek majd szólj, ha kész a könyv, mert engem érdekelne=))

2023. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!