Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » S. O. S! sziasztok. Szeretnék...

Tóth Kármen kérdése:

S. O. S! sziasztok. Szeretnék segítséget kérni. Most olvastam ki a Szent Johanna Gimi 7. részét. Mivel még nem jelen meg a 8. (sajnos. Brühühü ) muszáj valami más könyvet olvasnom. Az ilyen típusú könyvek érdekelnek. Segítene valaki? Megköszönném.

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 17:39
 1/8 anonim válasza:

Hűvösvölgyi suli :)

Igen a 8. csak március 8.9 :)

2013. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jamesandjames ***** válasza:
Meg Cabot könyvei nagyon jók, tiniregények és hasonlóak. Nekem személyes kedvencem a Tinibálvány:)
2013. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

[link]

2013. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) mindenképpen utánanézek.
2013. jan. 20. 21:04
 5/8 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Meg Cabot még írta az Egy igazi amerikai lány szerintem az is jó könyv meg most kezdtem bele a neveletlen hercegnő naplójába. Szerintem a Cabot könyvek a jók. Még Leiner Laura könyvét várom azt mondják belekezd egy új regénybe azt is nagyon várom. :D
2013. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszii. <3 *.*
2013. jan. 22. 18:30
 7/8 anonim válasza:
A Bad Girl szerintem egész jó könyv (10 kötetes) esetleg ami nem ilyen de nagyon jó az Éhezők viadala és további két könyv :) 14/L
2013. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy. Tudom ajánlani Nalini Singh- től az Angyali Vadász köteteket (6 részes) de ebben felnőtt tartalom is van.

Jay Asher: 13 okom volt.

Alyson Noel: Lúzerek és bálkirálynők-

Meg Cabot:Egy igazi amerikai lány 1-2

Pokoli báléjszakák( ez 5 rövid történet egy könyvben de nagyon jó)

Cynthia Hand: Angyalsor könyvei

15/L

Ezeket mind elolvastam már és nagyon jók:)

2013. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!