Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen típusú könyvek érdekelnek?

Milyen típusú könyvek érdekelnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék írni végre egy könyvet, történetet de eddig még nem sikerült. Ti milyen témájút, típusút szerettek? Milyeneket szoktatok olvasni? :)

2013. júl. 8. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a fantasy és a romantikus könyveket kedvelem. Az sem árt, ha mindez együtt van :D
2013. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fantasy könyvek meg a horror könyvek azok a favoritok nálam
2013. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Történelmi, kaland, kincskeresős
2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kalandos, misztikus, rejtélyes könyvek érdekelnek.

A romantikusat is szeretem, de ebben a témában finnyás vagyok.

2013. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nem tudsz érvényesülni egy romantikamentes könyvvel. Tehát mindenképpen legyen benne szerelmi szál. A fantasy-típusú könyvek a fiatalok körében nagyon népszerűek, de egy sima ifjúsági regény sem rossz. Krimivel, thrillerrel az idősebbeket célozhatod meg. Tehát először válaszd ki a célközönséget, és utána a témát. Egyébként én javaslom, hogy a saját érdeklődésednek megfelelő témával kezdj, mert azt jobban ki tudod fejteni, otthonosabban mozogsz majd benne. Sose írj olyan sztorit, amit te magad nem olvasnál el!
2013. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem a történelmi, háborús könyvek érdekelnek. Meg a katasztrófákat bemutató. Tehát, ami ilyen pusztulásos, megváltozik a világ, ilyesmi...

Meg ugye mostanában felkapottak ezek a fanatsyk is. Hát én a jobb fajtákat elolvasom, és ami tényleg jó, még tetszik is. De ebből a vámpír-hülyeségből már elegem van.

A romantikus könyveket is szeretem. Főleg azokat, amelyikeken jókat lehet sírni, meg amelyikben meghal a főszereplő, meg ilyesmi.

Ja, és nagyon szeretem az olyan könyveket, amik Európában játszódnak. Szóval, ami tipikus New York meg Los Angeles, meg ilyen Amcsis sztori, attól kíméljenek, ha lehet.

Szóval, ennyi lenne. :)

És amúgy megkérdezhetem, hogy hogy érted azt hogy "végre". Már korábban is próbálkoztál? Akkor milyen típusúakkal? Neked alapjáraton milyen típusúak jönnek be? Mert elvileg a Te könyved lesz. Azt írsz, amit akarsz. És tanácsolom, hogy ne úgy fogd fel, hogy a Nagy Közönségnek írod, hanem csak magadnak, mert különben rágörcsölsz, és soha nem fogsz a végére írni. És ezt tapasztalatból mondom.

2013. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, már próbálkoztam. Azért kérdeztem, mert ha sikerülne is megírni egy történetet, akkor az nem biztos hogy el is fog kelni, max. pár kötet. És én csak E/1.-ben tudok könyvet írni.
2013. júl. 14. 09:17
 8/11 Betti2377 válasza:
Én a kalandokkal, varázslattal teli könyveket szeretem.
2013. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fantasy (abból is inkább az ilyen középkori hangulatú) jön be, de a horrort se vetem meg. Ha egyéb műfajban is találok egy jónak tűnő könyvet, azt is elolvasom, bár ez elég ritkán fordul elő. Az meg, hogy E./1-ben vagy E./3-ban van, az teljesen mindegy.
2013. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!