Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó kezdés ez egy...

Szerintetek jó kezdés ez egy regényhez?

Figyelt kérdés

Felkeltené az érdeklődéseteket, ha ez lenne az eleje?

---


New York City több mint nyolcmilliós forgatagában fel sem tűnik senkinek, ha valaki meghal. Az élet megy tovább. Mary Roberts halála azonban szalagcímeket generált, és nem sok ember akadt a városban, aki ne hallott volna róla.


Jelentéktelen életének huszonhét éve alatt semmi fontosat nem vitt véghez, inkább csak elkövette azokat a hibákat, amiket sokan mások is elkövetnek. Elhitte, hogy a nagyvárosban minden más lesz, tele volt vágyakkal és álmokkal, beleszeretett, majd hozzáment egy férfihoz, akiről kiderült, hogy egyáltalán nem illik hozzá. De győzzön meg valaki erről egy huszonéves lányt, akit megszédítenek a felcsillanó lehetőségek, és azt hiszi, megtalálta élete nagy szerelmét. Aztán egyetlen, hétköznapi este után ezek a jelentéktelen dolgok még inkább eltörpültek, és az élete megváltozott, míg végül az események megállíthatatlanul beletorkollottak abba a napba, amikor minden újság címoldala az ő halálát adta hírül…



2013. jún. 3. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában jó, viszont engem nem fogna meg így, hacsak nem garantálsz nekem démonokat, vámpírokat, szellemeket, vagy boszorkányokat is a történetbe:)


Ez nem a te hibád, csak az én mániám:), hogy az ilyen elemek nélkül írások piszok ritkán fognak meg.


27/N

2013. szept. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem egyből Ivan Iljics halála ugrott be. Nem koppintottad véletlenül? Ha nem is, akkor is valami eredetibb nem ártana
2013. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!