Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok? Mit kellene...

Mit gondoltok? Mit kellene rajta javítanom?

Figyelt kérdés

Itt egy rövid részlet.


Eszméletlenül jó érzés volt újra látni. Rég nem örültem még ennyire valaminek. Végül, ahogy kitisztult a kép szó szerint tátva maradt a szám.

Egy szikla pereménél álltam. A tenger úgy hatvan méterre terült el alattam. A szél belekapott a hajamba és az egészet az arcomba terítette. Óvatosan megfordultam, miközben azon járt az eszem milyen szerencsém volt, hogy nem zuhantam a mélybe.

Az első dolog, amit megláttam az Maya volt aki, mint egy rongybaba szétterülve feküdt a földön. Elindultam felé, de egyszer csak mozgásra lettem figyelmes jobb oldalról. Odakaptam a fejem és legnagyobb megdöbbenésemre a mezőn látott fiú állt tőlem mintegy öt-hat méterre. Amikor észrevette, hogy figyelem mosolyra húzódott az ajka. Fogalmam sem volt mit kellene reagálnom. Csak bambultam – mint aki a saját nevét se tudja – miközben ő könnyed léptekkel elindult felém. Ismét menekülőre akartam fogni, de egyszerűen földbe gyökerezett a lábam.



2013. jún. 1. 18:40
 1/3 Berny18 ***** válasza:

Szerintem semmit nem kellene javítanod rajta . Tetszik a stílusod ! :) Regény lesz vagy novella? Ha nem baj neked elküldenéd hogy elolvashassam ?


Köszönöm :)

2013. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Molly1 válasza:
Szerintem se kell rajta javítanod.Ha elküldenéd nekem szívesen elolvasnám.
2013. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez igy jó. TÖKÉLETES! Csak az a baj, hogy nem tudom a tartalmát, a folytatást és a szereplőket se. Vagyis nagyon érdekel és szeretnék többet megtudni a történetedről és tovább olvasni. Gratulálok és sok sikert hozzá! :D
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!