Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elmondanátok, mit gondoltok a...

Elmondanátok, mit gondoltok a most induló blogomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmondanátok a véleményeteket a blogomról?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


[link]


Köszi a válaszokat :)



#blog #bobbieesarhode.blogspot.hu
2013. máj. 25. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a kinézete, bár bevallom őszintén nem olvastam el dolgokat, úgyhogy csak így tovább jó kis blog :))
2013. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sKillEr96 ***** válasza:
55%
Egyetertek, tul sokat en sem olvastam belole, csak kb 10 mondatot, de nem rossz, ahogy irsz, es a kineset is nagyon jo! :D
2013. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szóval jól néz ki, de olvasásra nem "csábít"...

akkor valami nem stimmel :)

2013. máj. 26. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek az előttem szólókkal: szép külalak, de ahogy remekül rátapintottál a lényegre, "nem csábít olvasásra".

Engem személy szerint azért nem csábít, mert sem a fejezetcímek, sem a fő cím, sem a bele-beleolvasgatás során "elkapott" mondatok nem ragadtak magukkal különösebben. Csajok, srácok, átlagos nevek. Ez olyan átlagos. Amennyire a beleolvasgatásból meg tudom ítélni, korrektül fogalmazol, és a helyesírásod is rendben van, de egyszerűen nem figyelemfelkeltő.

Még az igényes külalakhoz annyit tennék hozzá, hogy a női portré az elején szintén olyan átlagos. Tucat-szép lány. Olyan "jó, jó, de semmi különös" az egész.

2013. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem egy rockegyüttes tagjai nem átlagosak

ettől még vámpírokról nem fogok írni :) Nem! Akkor sem! :D


a női portré az elején pedig az egyik szereplő... minden bejegyzés más-más karakter szemszögéből íródott és annak a fotója díszeleg az elején... és nem mindegyik lehet bombázó :)


de tényleg köszi, hogy válaszoltatok :)

2013. máj. 27. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a betűtípus nem tetszik, a tartalomhoz hozzá se kezdtem.

Ezt a comic sans betűtípust meg be kéne dobni valami fekete lyukba, hogy a büdös életbe más többet ne használhassa.

2013. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megváltoztatom és köszi a választ :)
2013. máj. 30. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!