Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek belevágjak? Írás,...

Szerintetek belevágjak? Írás, történet, regény. (több infó lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy történetet, ami a gettóban játszódik, egy családról, plusz egy unokateztvérről.


A történetről: volt egy család, akik nagyon gazdagok voltak, de a pénzüket elherdálták (ennek is megvan a története, hogy miképpen veszítették el az összes vagyonukat) , olyan szegények lettek, hogy egy rég nem látott rokonuknak a házába költöztek, ami a nyomortelepen van...

Telik az idő, sok minden megváltozik (anya halála, az apa sokszori távolléte)


Egyszer az apukát felhívja egy állítólagos elveszett rokon, aki megkérdezi, hogy a lánya látogatóba mehet-e hozzájuk, azt hivén, hogy a család még mindig dús gazdag.


A lány megérkezik, és rájön, hogy az unokatestvérei a gettóban laknak.

A család megpróbálja meggyőzni az unokateztvért, hogy menjen haza, mert nem tudja, hogy milyen ott az élet, ahol laknak. De az unokatestvér nem tágít, ottmarad a nyomortelepen a rokonaival (ennek is megvan az oka, hogy miért nem megy haza, csak ha leírnám, túl hosszú lenne).


Röviden ennyi, tudom, így is elég hosszú, de így is kimaradt egy csomó fontosabb rész.


S miután az unokatestvér ottmarad, megtudja, hogy milyen rossz a gettóban, s szeretne a családon segíteni...


Nos?



2013. jún. 1. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14-re tippelnék:)
2013. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vágják bele, ha úgy érzed, hogy muszáj, és a gépírást is érdemes megtanulni!

A gettó téma nekem véletlenül sem jön be, de nem nekem akarsz megfelelni e téren, hanem magadnak. Úgyhogy írj, ha érzed a késztetést. Nehogy elhitessék veled, hogy ez hülyeség. Ha élvezed, máris egy hobbi, minimum.

De vigyázz! Nincs levédve, és bárki ellophatja az ötletet!

Úgyhogy csak körültekintően!

De tényleg.

Ja, és egy oldal, ami segíthet:

[link]

2013. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Utolsó: mit értesz azon, hogy a gépírást is érdemes megtanulni?

2013. jún. 5. 19:11
 14/16 anonim válasza:

Ha valami hasonló lenne egy könyv hátulján, akkor először beleolvasnék az első fejezetbe, és ha az megfogna, akkor biztos elolvasnám az egészet.

Amúgy ha már van egy konkrét fejezeted, szívesen írnék neked rendes kritikát róla. :)

2013. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A tízujjas vakírást, a szabályos kézhasználatot érdemes megtanulni, ha egy teljes regényt gépen akarsz megírni, úgy sokkal gyorsabb, könnyebb.

Ha pedig már tudod, akkor nem szóltam.

2013. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi eked is, és hát már ismerem :)
2013. jún. 18. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!