Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni + Cortez= <3 forever?

Licsilili kérdése:

Reni + Cortez= <3 forever?

Figyelt kérdés
Szerintetek örökké együtt maradnak?

2013. máj. 28. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

khm.. internetes felméréseket olvasva, tudom, hogy az esetek 96%-ban az emberek olyan személlyel élik le az élteüket, akit a gimnázium éveiben ismertek meg.

félretéve az unalmas sztereótípiákat, személyes véleményem szerint ameddig Corteznek jól áll a steward egyenruha, és Reni nem változik meg, addig együtt lesznek.. De az én fejemben már olyan verzió is megfordult, hogy Reni + Arnold.. De.. ki tudja:) Ahgoy az előbbi kommentelő írta, és nagyon is helyesen, a saját fantáziádra van bízva a történet befejezése:)

2013. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem nem. Bár L.L. tényleg úgy akarta, hogy a sorsuk eldöntése csak az olvasó fantáziálásán, kreativitásán múljon. Ez így jóó, de szerintem az ez összeköltözés sem kellett volna bele, sokkal hatásosabban lehetett volna befejezni a könyvet, ha ezt nem írják bele, hogy mi lett a végkifejlet.
2013. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
11. Soha ilyen hülye statisztikáról nem hallottam, vagy valami huszadrangú oldalon olvastad, vagy félreértettél valamit.
2013. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy lepontoztatok, kedves szjgerek. Igen sokan találkoznak a párjukkal a gimiben, DE akik összeházasodnak 2-4 éven belül egy gimis szerelemből, azok általában 30-40 éves korukra válnak, én meg írtam, hogy az örökké valóságot, vagyis a halálig.
2013. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Leiner Laura azért fejezte be a könyv sorozatot, mert ő a Szent Johanna Gimiről szeretett volna írni. Nem Reniről írt, hisz ez csak Reni naplója volt. Hátha lesz még folytatása:)
2013. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
(az előző is én voltam) vagyis úgy gondolom, hogy maradhatnak együtt vagy nem ezt mindenki saját maga dönti el
2013. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan , senki nem jött rá hogy miért örökké a címe az utcso könyvnek...?! mert pont ezért... :)
2014. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!