Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben hánykor...

A Harry Potterben hánykor kezdődik a vacsora?

Figyelt kérdés
szeretnék irni egy fiktiv történetet, ahol odafigyelek a részletekre, de ezt sehol nem találom.

2013. máj. 7. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
El tudnád küldeni a történetedet? :O Amúgy engem is izgat Tom Denem esetleges szerelme... :P
2013. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy Tom Denemnek lett volna valaha is szerelme. Világosan kiderült a jelleméről, hogy a szeretet legkisebb szikráját is megveti.
2013. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
még nagyon kezdeti stádiumban van, de ha később is lesz rá igény, akkor szívesen elküldöm :)
2013. máj. 8. 13:08
 14/16 anonim ***** válasza:

szia!

nagyon jól hangzik, majd ha haladsz vele, és gondolod, nekem is elküldhetnéd, felkeltetted az érdeklődésemet! :)

2013. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
imádom a TD sztorikat küldd el lécci:)
2014. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hattól kilencig terjedő időpontban bármikor lemehettek vacsorázni.

Amúgy ez a sztori érdekesen hangzik, nekem sajnos semmi türelmem az íráshoz, de a te történetedet szívesen elolvasnám.

2014. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!