Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben hánykor...

A Harry Potterben hánykor kezdődik a vacsora?

Figyelt kérdés
szeretnék irni egy fiktiv történetet, ahol odafigyelek a részletekre, de ezt sehol nem találom.

2013. máj. 7. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
talán 7kor de nem vagyok benne biztos
2013. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 7-kor, de ki is lehet hagyni, meg késni is lehet... szóval nem biztos
2013. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt konkrét időpont rá, legalábbis nem emlékszem rá, pedig nemrég újraolvastam őket; rémlik, hogy Harry ment nyolcra büntetésre, és az a vacsi után volt. A történetedben fogalmazhatsz úgy, hogy lementek vacsorázni, időpont megjelölés nélkül.
2013. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyébként miről fog szólni a fanfic?:)
2013. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) jó, tudom, h másképp is megfogalmazhatom, de szeretnék minden adattal tisztában lenni, hogy minél hihetőbben tálaljam a sztorit :D

amúgy Tom Denemről tervezek irni, a fiatalkori énjéről. nem kell fújolni :D Voldemortot gyűlöltem, de mindig is érdekelt, hogy mi lett volna akkor, ha Tomot valaki szereti :) végig arról szólt a fáma (xd), hogy nem tudja értékelni a szeretet erejét, és érdekelne a kimenete. Bár vannak kétségeim, hogy hihetően tudom majd ábrázolni a tizenhat éves Denemet, de legalább megpróbálom :D szted ebből ki lehet hozni valamit? :)

2013. máj. 7. 23:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valami nő nemű egyén írja! X)
2013. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen, de ez miért is baj? :D
2013. máj. 8. 08:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Csupán a smile mennyiségből következtettem rá. Én egyszer HP-s társasjátékot csináltam. Megszerkesztettem a mezőképeket számítógépen meg minden, de mikorra már majdnem kész lettem vele, anyum kidobta az egészet. A fél Bölcsek köve megvolt, plusz egy kis saját, mellyel izgalmasabb lett.

A kviddics meccshez külön társasjáték pályát készítettem, az elkészült. Lényegében úgy nézett ki, mint a lóverseny társasjáték és voltak benne olyan mezők, hogy pl: "gólt dobott Angelina Johnson + 10 pont" A bábu az fogó volt és akkor volt vége, ha egyszerre ért be a mezőre a "cikeszt" bábuval. Persze két csapat volt értelem szerűen, mint amikor két ház küzd egymás ellen.

A játékban a meccs pontokból lehetett házpontot is szerezni, voltak szerencse mezők, volt csokibéka és Bagoly Bertie drazsé is, meg varázskártyák (a kártya figuráit a számítógépes játékokból szedtem ki).

... hatalmas nagy volt, szinte egy asztalnyi.

2013. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

biztos túlságosan vidám ember vagyok :D

miért dobta ki anyukád? amúgy jól hangzik,mondjuk nekem nem lenne türelmem ilyesmit megszerkeszteni, de attól függetlenül érdekesnek tűnik :D

2013. máj. 8. 09:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy ne szórakozzak már ilyen fölösleges dolgokkal.
2013. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!