Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, érdemes folytat...

Mit gondoltok, érdemes folytatni az ilyen jellegű blogot?

Figyelt kérdés

Egy lányról szól,akit ért valami dolog a múltjában,emiatt nagyképű lett(hasonlít SZJG Kingára), és meg fog változni.Érdekel titeket az ilyesmi?:)

[link]


2013. máj. 6. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tetszik. a csaj neve szép (az én nevem is Alexa xd) ez egy jó pont. jól írsz, ez egy másik jó pont :d viszont. ami nem tetszik hogy a csaj túl beképzelt , nem igazán tudok azonosulni a karakterrel.. de ettől még olvasni fogom szerintem, mert érdekel :d

15/L

2013. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ez rettenetes. visszataszítóan arrogáns a stílusa, és nem tud fogalmazni.
2013. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ó és még valami. a cím nyelvtanilag hibás :d

ha tökéletes vagyok akart lenni akkor így helyes: i'm perfect, így azt jelenti, hogy egy tökéletes vagyok..

2013. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a főhőssel így lehetetlen azonosulni. Én a helyedben úgy írnám meg a történetet, hogy az elején a lány normális, szimpatikus figura, aztán jön a mindent megváltoztató fordulat (de tényleg kemény legyen, ne abba menjen tönkre, hogy dobta élete pasija), utána erős és nagyképű, majd fokozatosan megváltozik, így érezhetőbb. Viszont ez az "én vagyok a legjobb, tökéletes vagy és fontos, hogy nincs pattanásom" felfogás sehogy sem tetszik. Az alapötlet jó, de egy múltbéli tragédia nem ilyenné teszi az embert.
2013. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem teszik
2013. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A stílusod jó, de ha ez egy első fejezet, akkor senki nem olvasná tovább

1. mert eléggé erősen az SzJG-re hajaz(Kinga szerű lány-nem is kicsit, az elején mintha SzjG Kinga szemszögéből lenne; őrült srácok; alig lány - megjegyzem, ezt az SzJG-ben is érdekesnek találtam, tekintve, hogy a legtöbb gimiben lányok vannak többségben, kivéve ahol van olyan tagozat mint az informatika, vagy fizika.

2. igen, ahogy előttem írták már, ez a pattanás dolog eléggé érdekes, nem hinném, hogy bárki így gondolkozik

3. minek kell említeni, hogy nincsen lift? A legtöbb suliban nincsen. Ráadásul nálunk 4 emelet van, plusz a padlás- illetve tetőtér, és mindenki simán felmegy, pedig nem vagyunk sport tagozatosak

4. "és persze van mire adnom" - ezt hogy értetted?


Azért hogy jót is írjak: mint már említettem, nekem nagyon tetszik a stílusod. Van aki kifogásolta azt, hogy mennyire egoista, én viszont csak azt vettem észre, hogy ugyanúgy "megjátsza" magát, mint mindenki más, és neki is vannak kétségei "Döntenem kellett, hogy most mosolyogjak rájuk,hiszen fontos az első benyomás, vagy pedig a kemény, faarcú lányt mutatom." ez tényleg nagyon tetszett. Ráadásul te tényleg kemény szereplőt képzelsz el, és ezt a gondolataival is jól tükrözöd, tetszett, amit a szerelemről és a célokról írtál. A kútból kimászós, hát az pedig valami zseniális.


Amit én tanácsolok: próbáld meg ne annyira Kingásra venni a figurát, és figyelj, hogy ne legyen egyezés nagyon a SzJG-vel. A számokat írd betűvel, az jobban néz ki. Persze nem a 9.a-ra gondolok, csak pl. tizennégy.

Szóval, folytasd szerintem. Biztos, hogy lesz, akit érdekel, engem például már idegesít, hogy nem tudom a csaj múltját.

Hány éves vagy amúgy?


15/L

2013. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

1.: A csaj direkt ennyire beképzelt,és idővel változni fog!:)A cím viszont marad így,de lehet átírom később.

2.: A fogalmazós rész nekem szól.Nem tudom,hogy csak te látod így,de nekem úgy tűnik :)

3.: Az ötleted jó,de ezt én így álmodtam meg, és ha majd tovább olvasod(remélem), akkor látni fogod, hogy folyamatosan változik.:)

És kedves utolsó: Nagyon örültem azoknak,amiket írtál!

Igen,az SZJG Kingás dolog tényleg nagyon hasonlít erre, de korántsem ugyanaz.Majd úgy alakítom ki,hogy lehessen látni,mennyire más a kettő :)

A pattanás dolog azért van,mert ő egy olyan lány aki "tökéletes".Tökéletes bőr,alkat,haj...és ebbe beletartozik ez is.

Lift: csak úgy jött.

Van mire adnia,hiszen csinos,jó alkatú.Miközben olvassátok, elképzelitek milyen is ő.Mindenki máshogy képzeli el a tökéletességeit.

A múltjáról nem árulok el sokat, mert az még nem most fog kiderülni.

13 éves vagyok :)

2013. máj. 7. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem jó a tördelés, és emiatt nehéz olvasni. Túl nagy betűkkel van szedve, ez szokatlan a szemnek, ezért lassabban haladtam vele, mint egy normál betűmérettel írt könyvvel. Az is megkönnyítené az áttekinthetőséget, ha a bekezdések első sorát beljebb húznád (mint egy rendes könyv esetében). Egy szó, mint száz, szerkeszd meg úgy, ahogy egy szöveget meg szokás szerkeszteni.

Nem vészes, a helyesírás rendben van, ameddig olvastam. Engem abszolút nem érdekelnek az ilyen tini lány mesél az életéről-jellegű írások, de ez mondjuk magánügy.

2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm,megfogadom!:)


Feltettem a folytatást :)

2013. máj. 7. 12:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos. Szerintem nem rossz. Vannak elég érdekes gondolatok benne. Például az első bekezdésnek ez a része: "A világ mocska hozta ki belőlem ezeket az érzéseket,és én úgy gondolom, hogy nem leszek áldozata ezeknek a gondoknak, amik egyeseket bántanak. „Jaj mással jár” , „elhagyott,de én szeretem” , és hasonló dolgokkal találkoztam már életemben. Az emberek, érzések, kapcsolatok változnak. Egyik nap sírsz, másik nap nevetsz. Ki kell alakítanod magadban egy olyan célt, amire ha gondolsz, megerősödsz. Az életben történnek hibák, amiket mi követünk el. Ne hibáztasd magad, mert megszülettél, ne akarj meghalni, csak mert ez nem tetszik. Oldd meg. Csinálj úgy,mintha nem érdekelne az a bizonyos személy. Ha fáj,ne mutasd. Mássz ki a kútból, ne érdekeljen mit szólnak hozzá,ha vizes és koszos vagy. A világot meg kell változtatni. Fogd fel." Ez nekem nagyon tetszett. Így ahogy van megfogott, én is így gondolkodom, de azért nem tartom magam beképzeltnek mint ez a csaj. Kíváncsi vagyok mi volt az a múltbéli dolog ami ilyenné változtatta. Szerintem folytasd, engem érdekel! Egyedül annyi a problémám hogy ez a csaj tényleg nagyon beképzelt... Minden lány örülne annak ha egy fiú azt mondaná neki hogy jól néz ki, erre ő meg felpofozza. Ezt nem igazán értettem. Bár ahogy így belegondolok talán azért mert a múltban már kijátszotta egy fiú és ezért nem akar normális emberi kapcsolatokat kialakítani mert nem akar csalódni?? Nem tudom te hogy gondolod, mit akarsz ebből kihozni, de folytasd! Csak kérlek ne a nagy szerelem legyen a megoldás, mert az baromira lerontaná az egészet...
2013. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!