Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, erdemes megirni...

Mit gondoltok, erdemes megirni ezt a konyvet? TI elolvasnatok? Eleg bizarr.

Figyelt kérdés
Csak otletkent merult fel bennem a tema.Egy nagyon erzekeny kamaszfiú elveszti baratjat. A szulei rendkivul vallasosak, egesz eletuket Istennek aldozzak, ezert alig torodnek fiukkal.A srac masodik csaladjanak tekintette a meghalt baratja szuleit, akik tobbet foglalkoztak vele, mint sajat csaladja.Am most teljesen egyedul, maganyosnak erzi magat.A banatat(kisse furi) az olvasasba temeti, ami mar eddig is elsoszamu hobbija volt.Teljesen aterzi a foszereplok erzeseit, azonosul veluk.A helyzet a vegen nagyon eldurvul, mert amint epp egy szorny-konyvet olvas, ratamad a szuleire,s majdnem megoli az anyjat. Ok, azt hiven h. a satan szallt bele, papokat hivnak, de mivel az sem segit,az orvosok tanacsara elmegyogyintezetbe dugjak, remelven, hogy a fiu meggyogyul.egy-ket ev multan lathatolag teljesen visszater onmagahoz, legalabbis csaladja igy latja, am mikor kiengedik, ugy erzi, nem boldog.Ujbol olvasni kezd.Az altala olvasott konyv vegen a foszereplo meghal, s a fiu is beszuggeralja maganak a tortenetet.Igy o is meghal.De legalabb boldog volt.Nos, mit szoltok?Hulyeseg, mi?:)) Szerintem is, de gondoltam, legalabb egyedi...es ki tudja, talan masnak is tetszik...
2010. aug. 10. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Ha megírnád, kiadnák, és én nagy kutakodás közepette véletlenül rátalálnék, bizonyára elolvasnám :) Ha van hozzá kedved, akkor rajta, kezdj bele!
2010. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem ez jó történet!! csak az a lényeg hogy érthetöen írd le amit gondolsz !! ez a legfontosabb mert a stori már meg van szerintem egyáltalán nem baromság ha meg írnád tényleg rendesen akkor nagyon jó kis könyv lenne belőle addig is sok sikert a meg íráshoz!!!
2010. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hat, koszi hogy biztattok!...mar meg is van az elso fejezet :))remelem, eleg ertheto lett
2010. aug. 10. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Fúú, ez engem érdekeeeeel, ha kész leszel, elolvashatóvá teszed mások számára is?
2010. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem forgatókönyvet írj belőle:D Csak nehogy odaadd egy magyar rendező kezébe, kár lenne érte. Én nem biztzos, hogy ezt elolvasnám, de filmben tuti megnézném:D
2010. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos jó lesz, írd meg! :)
2010. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem is tudom...forgatokonyvvel eleg nehez befutni.Es igen, azt hiszem ha elkeszul, nyilvanos lesz :)
2010. aug. 11. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó nagyon. Csak jól meg kell írni. Hajrá :) Én is írok épp egy könyvet :D Talán versenytársak leszünk a piacon :)
2010. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen megírod, akkor nagyon klassz lehet, nekem tetszik az ötlet, valamelyest azonosulni is tudok vele, én kiskoromban voltam ilyen, hogy nagyon durván beleképzeltem magam a könyvek szereplőinek a helyzetébe. :D

Szóval szívesen elolvasnám majd. (:

2010. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts blogot és írd ott. Én is ezt teszem, mint sokan mások. Első írást úgysem valószínű, hogy ki tudsz adatni, jó gyakorlás és legalább nem megy el a kedved sem, mert kapsz kritikákat! :)
2010. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!