Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, erdemes megirni...

Mit gondoltok, erdemes megirni ezt a konyvet? TI elolvasnatok? Eleg bizarr.

Figyelt kérdés
Csak otletkent merult fel bennem a tema.Egy nagyon erzekeny kamaszfiú elveszti baratjat. A szulei rendkivul vallasosak, egesz eletuket Istennek aldozzak, ezert alig torodnek fiukkal.A srac masodik csaladjanak tekintette a meghalt baratja szuleit, akik tobbet foglalkoztak vele, mint sajat csaladja.Am most teljesen egyedul, maganyosnak erzi magat.A banatat(kisse furi) az olvasasba temeti, ami mar eddig is elsoszamu hobbija volt.Teljesen aterzi a foszereplok erzeseit, azonosul veluk.A helyzet a vegen nagyon eldurvul, mert amint epp egy szorny-konyvet olvas, ratamad a szuleire,s majdnem megoli az anyjat. Ok, azt hiven h. a satan szallt bele, papokat hivnak, de mivel az sem segit,az orvosok tanacsara elmegyogyintezetbe dugjak, remelven, hogy a fiu meggyogyul.egy-ket ev multan lathatolag teljesen visszater onmagahoz, legalabbis csaladja igy latja, am mikor kiengedik, ugy erzi, nem boldog.Ujbol olvasni kezd.Az altala olvasott konyv vegen a foszereplo meghal, s a fiu is beszuggeralja maganak a tortenetet.Igy o is meghal.De legalabb boldog volt.Nos, mit szoltok?Hulyeseg, mi?:)) Szerintem is, de gondoltam, legalabb egyedi...es ki tudja, talan masnak is tetszik...
2010. aug. 10. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én elolvasnám. Mindig kíváncsi vagyok az új magyar írók regényeire.
2010. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

húha. elég durván hangzik. de engem érdekelne, ha jól írod meg. ötletes, az tuti, szóval nem biztos, hogy ezt kéne az első írásodként megalkotnod. én azt javaslom, hogy írj sok mást, mondjuk romantikus sztorikat, vagy akármit. fejlődni fogsz, és egy idő után eljutsz oda, hogy olyan szintűre tudod megírni a fenti sztorit, hogy akár ki is adathatod.

sok szerencsét :)

2010. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsot! Azt hiszem, megfogadom.Lehet, hogy igazad van, es a kesobbiekben jobban fog menni :)
2010. aug. 20. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!