Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megérné megvenni...

Szerintetek megérné megvenni ezt a tinikönyv csomagot?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék, mert bizonytalan vagyok...

Szóval vége a Szent Johanna Giminek, és eldöntöttem, hogy veszek több könyvet, mert szeretnék továbbra is ilyen lányos könyveket olvasni.

Mondtak ajánlatokat, meg minden, és a Bad Girl, Hot Girl is szóba került, amik nagyon tetszenének.


TUDOK RÓLA, hogy egy akció miatt darabja csak 500 Ft... De nem tudom úgy megvenni! Nézzétek...

[link]

[link]

[link]


Vagy nincs akció, vagy nincs meg valamelyik kötet...

Szóval a 4 Klikk, a 7 Bad Girl és a 2 Hot Girl 500 Ft/db lenne, ami összesen 6500 Ft lenne.

De mivel nem nagyon találom, azon gondolkoztam, hogy megveszem ezt a csomagot.

Mert végülis van egy ajándék is, ami nagyon-nagyon tetszene! A Klikket nem terveztem megvenni, de mondjuk tetszik, szóval szívesen elolvasnám.


Megérné így megvenni? Vagy inkább keresgéljek az 500 Ft-os könyvekért?

Mert már nagyon akarok olvasni valamit, és ha belegondolok, hogy majdnem 3000 Ft-ot költöttem fejenként a SZJG kötetekre, akkor nem olyan sok.

Szerintetek? Megéri?

[link]

16/l


(Bocsi, ha rossz kategória, de végülis könyvekről van szó...)



2013. márc. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvenném! Mondjuk amúgy tényleg szívesen megvenném, de sajna nincsen pénzem, és a szüleim nem adnak csak úgy tízezret :DDDD -.-"

A SZJG 8at én még meg sem vettem, de már előre izgulok, hogy mi lesz velem nélküle. XD

10 000 Ft am szerintem nem olyan sok, ha úgy nézed. Főleg ha van pénzed.

Hallod, komolyan meg akarom venni! :DD

De én még akarok egy csomó Meg Cabot könyvet, meg mindent, szóval jó lenne a jövendőbeli gyűjteményebe. :P

2013. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszenek, és meg akarod őket venni, akkor nyugodtan, szerintem ez egész jó ár.

De ha már SZJG-hez hasonlót akarsz, akkor jobban ajánlom ezt a csomagot, ennek is ugyan az az eladója.

[link]

Ebből a Jacqueline Wilson könyvek nagyon édesek szerintem, és viccesek is. A "Magenta a bombázó"-nak csak az első kötetét olvastam (Magenta Orange), de az is nagyon jó volt. A többit nem ismerem, de ez a csomag jóval olcsóbb is.


Mert bocsi, de én nem csípem az általad említett könyveket. Nagyon sok bennük a csavar, a kavarás, és nekem szörnyen unalmasak voltak. Mármint, tuti ismered a Gossip Girl sorozatot... Nem valami jó szerintem. De ízlések és pofonok! Amúgy is a könyv másmilyen... A sorozat szerintem picit jobb.


Szerintem vedd meg csak az első kötetet. Pl. ezt:

[link]

De ha már így nézzük az árakat, akkor a csomag jobban megéri.

És ismerem ezt, hogy megtetszik egy könyvsorozat, és rögtön be akarod szerezni az összeset. :)

Amikor én SZJG fan lettem, akkor megvettem az elsőt, és úgy beleszerelmesedtem, hogy az utána következő összeset megrendeltem rögtön! :)


Amúgy Meg Cabot könyvei is tényleg nagyon jók! Szerintem tetszenének.

[link]

Ez egy szuper csomag! Bár ez sem olcsó, és kevesebb könyv, de ezeknek alapból nem ment úgy le az áruk. ;)

2013. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így megéri, de én a helyedben inkább gyűjteném a pénzemet, egy ebook-olvasóra. Ha tényleg nagyon szeretsz olvasni, akkor megéri. :)
2013. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Második: Köszi az ajánlást, de már megvan a Neveletlen Hercegnő Naplója 1-3, és nagyon szeretem! De a többit is majd szeretném beszerezni. ;P


Utolsó:

Köszi, egy időben nagyon-nagyon akartam venni! :) De azóta kaptam egy tabletet, és őszintén szólva nem élvezem rajta az olvasást. Meg én szeretem, ha ott van a polcomon egy csomó szép könyv. :)


Amúgy eldöntöttem, és szeretném megvenni, de előtte meg kell beszélnem a szüleimmel :D

2013. márc. 28. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is megéri árban mert összességében ennyi könyvhöz képest nem annyira drága, de szerintem nézz be a könyvtárba is! :)

Hiszen tudod, nem muszáj mindent megvenni. :)

2013. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!