Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak romantikus tinikönyvek,...

Vannak romantikus tinikönyvek, amikben nincsenek fantasy vagy egyéb elemek? 14/l

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek, ami nagyon romantikus, de egyszerű. Meg amiket olvstam elég gyerekesek voltak, most valami érettebbet szeretnék, de tinikről és az első szerelemről szeretnék olvasni.


Szerelmi gubancokat (mást szeret, már van barátnője, falja a csajokat, haldoklik, a legjobb barátnőm is szerelmes belé, megcsal, stb...) utálom. De komolyan... Nem szeretem. Ahogy a rosszfiúkat vagy a hülye-fiú szereplőket sem csípem.


Valami vidám, és reális könyvre vágyok. Nem szeretem a vámpírokat, a farkasokat, az angyalokat, és semmi ilyesmit.


Tudom, hogy túl sok a feltétel, de reménykedek könyvekben. :) Eddig ezeket olvastam:

-Meg Cabot: Tinibálvány (Kicsit csavarodtak a szerelmi szálak, de szórakoztató volt. Tetszett)

-MC: Egy igazi amerikai lány (Még csak a felénél vagyok, de elmegy. Elég ellenszenves a főszereplő csaj, de majd meglátjuk)

-A Szent Johanna gimi 1. (Sokkolót mondok: nem tetszett. Nagyon nem. A szereplőket nagyon nem bírom. Komolyan, végig sem bírtam olvasni)

-Girl 15,16 (Ezek nem voltak rosszak. Picit gyerekesek, de tetszettek)

-MC: A neveletlen hercegnő naplója 1-3 (Tetszettek, de nem ámultam tőlük. Itt abba is hagytam, mert befejezettnek találtam, és úgy vagyok vele: itt vége. Haha. Aranyos volt. De tovább nem olvasnám)

-A macskám a családom és a fiúk (Fojj)

-Bad Girl, Hot Girl, Klikk, és hasonló szennyek (Utálatos, elkényeztetett karakterek. Hideg kiráz tőlük)


És amúgy olvastam egy csomót, de egyik sem fogott meg.

Nagyon válogatósnak tűnhetek, de most elszántam magam, és megpróbálkozok: hátha van egy olyan, ami elvarázsol.

Előre is köszönöm a válaszokat! ;) 14/l



2013. jan. 14. 20:40
 1/6 anonim válasza:

Meg Cabot:Airhead

nekem nagyon tetszett olvastam mind a három részét:))

2013. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
L. M. Montgomery: Emily (öt részes, az első rész címe: Tűzpróba) Semmi mágia, semmi fantasy
2013. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szilvási: Egymás szemében
2013. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

na az airhead-et én is ajánlom az szjg 1,2,3 tényleg nem jó de onnantól kezdve nekem tetszett.

Az ajánlataim:

-Rachel Hawtorne: Bizalomjáték

-Jenny Collins: Szeretni kutyulásig

-Stephanie Perkins: Anna és a francia csók

elmegy:

-Bianka Minte-König: Kalandos flörtök & szerelmi álmok

-Nathalie Somers: Lányok regénye

2013. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Thury Zsuzsa: A francia kislány

- Thury Zsuzsa: Mostohatestvérek

- Thury Zsuzsa: Angéla

(ezek nem mai könyvek, régiek 50-es, 60-as évek, de nem kislányoknak való, hanem tiniknek)

- Sohonyai Edit: Macskaköröm

- G. Szabó Judit: A macskát visszafelé simogatják

- Kanehara Hitomi: Pirszinget a kígyónak (ennél készülj fel arra, hogy nem beszélnek szépen és szex is van benne)

- Francine Pascal: Édesvölgyi suli szerelmes ikrei (ez sorozat, de teljesen mindegy, hogy melyik könyvvel kezdet. Van vagy hatvan része, és szerintem a helyi könyvtárban is megvan sok kötete) [link]

- Tornai Helga: Randi a török kávéházban

- Holly-Jane Rahlens: Vilmos herceg, Maxililian Minsky meg én

- Fehér Klára: Bezzeg az én időmben (1940-ben játszódik, tizenöt éves lány a főszereplő)

- Meg Rosoff: Majd újra lesz nyár

- Peter Marshall: Tombol a hold

2013. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csend című könyv nekem tetszett nincsenek benne drámák vagy fantasy vagy más elemek.

A szerzőjét nem tudom, de nagyon jó könyv.

2019. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!