Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyveket keresek. Szeretem...

Jó könyveket keresek. Szeretem az elvont és mély tartalmú regényeket, van ötletetek? Twilighttal, mai vámpírregényekkel és a Szent Johanna Gimivel hagyjatok, már kivégeztem őket. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mindenfélére nyitott vagyok. Sci-fit és törtelmi regényeket ritkán olvasok, de tulajdonképpen csak a véleményeteket és ajánlásotokat kérem a kortárs és múltban alkotott írókat illetően. :) Jó versek is jöhetnek.

2013. febr. 14. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10)

kettes vagyok,

én is feldobtam a Mrs. DAlloway-t a "mély tartalmú regényként", de a többi választ látván... hát kicsit félreértelmeztem a kérdező szavait :)

2013. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11,

azt a választ értékeltem, de kizárt hogy mondatnál többet el tudnának belőle olvasni

2013. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az, hogy egy 16 éves lány kortárs ifjúsági irodalmat olvas, miért elvetendő? igenis TETSZETT a twilight, ha neked nem jött be, pont nem érdekel. azonosulni tudtam a főszereplő Bellával, ami -gondolom- az írónő célja is volt. a szent johanna gimit pedig minden barátnőm ajánlotta, és valóban habkönnyű, friss és nagyon mai, mély gondolati tartalom nélkül, de igenis élvezhető. nem ezekre gondoltam, mikor a komolyabb művekről beszéltem, csupán megemlítettem, hogy ezeket ne ajánljátok. vagy a te szövegértési képességeddel lehet gond, vagy én fogalmaztam kétértelműen. ez esetben bocsánat.
2013. febr. 17. 13:38
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Második vagyok

Komolyan érdekelne, mégis miféle elvont és mély tartalmú regényt szeretsz te?

2013. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Éhezők viadala trilógia. Megunhatatlan,érzésekkel teli,egyszer sírsz,máskor nevetsz,reménykedsz..

Én már többször olvastam,de még a harmadik olvasásnál is élveztem :)

Vagy bármelyik Nicholas Sparks regény. Neki csak jó könyvei vannak (:

2013. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Stephen King. Bármelyik könyve igazából, de itt van pár, hogy konkrét ajánlást is írjak:

- Az

- Holtsáv

- Ragyogás

- Nem jön szememre álom

- Tortúra

- Tűzgyújtó


Csak egy pár. Jó szórakozást hozzájuk! :)

2014. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sorozatgyilkos trilógia! Azt hiszem november környékén olvashattam el az első részt ami fantasztikusan tetszett nem rég olvastam el a 2. részt ami azt hiszem hogy még annál is jobban :D Egy tini aki egy halottasház mellett nőtt fel és gyilkos hajlamaival küzd közben pedig felbukkan egy igazi gyilkos. Azt azért hozzáteszem hogy misztikus thriller
2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!