Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ezekhez...

Tudtok ajánlani ezekhez hasonló könyveket egy 15/L-nek?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen elgondolkoztató/groteszk/megrendítő könyveket szeretnék olvasni,ami után totál katarzisban vagyok két napig,pl.No és Én,Egy különc srác feljegyzései,Hívj be!,Legyek ura...Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 12. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ottlik: iskola a határon

szabó magda: für elise

2013. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
salinger: zabhegyező, ez lemaradt
2013. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D az első kettőnek elolvastam a tartalmát,az Iskola a határontól elsőre olyan Pál utcai fiúk érzetem támadt(bár lehet,hogy csak félrevezető a tartalom,szóval majd el kell olvasni:D)

A második is nagyon tetszik,felkerült a listámra.

A Zabhegyezőről már hallottam,tegnap fejeztem be az Egy különc srác feljegyzéseit,aminek a borítójára az volt ráírva,hogy "A MODERN ZABHEGYEZŐ",és mivel a könyv nagyon tetszik,ezért eldöntöttem,hogy a Zabhegyezőt is el fogom olvasni,ezek szerint megéri,több helyről is hallottam már,hogy nagyon jó.

2013. febr. 12. 17:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is pont most kezdtem olvasni a Hívj be!-t :D Már megvan 2 éve, de nem fejeztem be és most újrakezdem :)


Egyébként nemrég találtam rá a 'Michael Cordy: A halál árnyalatai' című könyvre. Amint lesz rá pénzem megveszem, elég érdekesnek tűnik és jók az értékelései is. Lehet neked is tetszene.

2013. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen, nagyon jók, nekem mind nagy kedvencem

ezt még nem olvastam, de jól hangzik:

beard: kedves zoe!

2013. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A halál árnyalatai.Váó.durván hangzik.Ezt is elmentettem a kedvencek közé:D

A Kedves Zoe! is nagyon jónak tűnik,szeretem az ilyen naplós-elbeszélős dolgokat,ilyen volt a No és én,és a különc srácos könyv is.Az meg egy plusz pont,hogy 15 éves a főszereplő.

2013. febr. 12. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Battle Royale?
2013. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A BR-t már olvastam,tényleg jó volt.D
2013. febr. 13. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Anthony Burgess: Gépnarancs
2013. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Maggie Stiefvater- The raven boys

Kristin Cashore- A garabonc

Cally Taylor- A mennyország még várhat

én imádtam mindet, remélem tetszeni fognak:)

2013. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!