Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Zabhegyező...

Mi a véleményetek a Zabhegyező című könyvről? Hány éves kortól ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretem.:) Szerintem olyan 14 éves kor körül már el lehet olvasni, bár tény, hogy más élményt ad, mint egy kicsit idősebb korban. Én először 13 évesen olvastam, akkor imádtam Holdent, mert nagyon "vagánynak" találtam, azóta már párszor elolvastam, és megváltozott kicsit a véleményem. De érdekes, hogy minden olvasással kicsit más szögből látom. Szeretem.:)
2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Először úgy 12-3 éves koromban olvastam, különösebben nem csigázott fel, nem is igazán kötött le maga a könyv. Aztán elolvastam 14 évesen is, és hetekig úgy éreztem, Holden a legjobb barátom. Elolvastam 16 évesen is, és azóta biztos vagyok benne, hogy Holden a legjobb barátom.
2013. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, nem legnagyobb művek közé sorolnám, de mindenképpen érdemes egyszer elolvasni. 14 éves kortól ajánlom, én is akkor olvastam. :)
2013. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi! :)
2013. jan. 10. 16:32
 5/6 jamesandjames ***** válasza:
15 és most kezdtem neki az olvasásának, nekem eddig nagyon tetszik, főleg az igazán érdekes szövegvilága fogott meg:)
2013. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam úgymond friss az élmény, most olvastam. (13/L)

Engem egyáltalán nem kötött le, untam, nyögvenyelősen ment, érthetetlen is volt a számomra. De, a kommentek alapján, lehet, hogy pár év múlva újra elkezdem, és, akkor meglátjuk, hogy mit fogok gondolni róla.

2013. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!