Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem jó olvasni...

Ajánlanátok nekem jó olvasni valót?

Figyelt kérdés

az az igazság, hogy időhiány miatt nem nagyon szoktam könyvet olvasni, inkább csak újságokat, magazinokat. megesik hogy angolul olvasok regényeket, de most egyáltalán nincs ötletem hogy mibe lenne érdemes belekezdeni. mindenféle történetet szeretek ami izgalmas, a romantikusak előnyt élveznek, de a vámpíros sztoriktól a hideg ráz! :)

előre is köszönöm. 17/L



2013. jan. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oláh Gábor: Holnap más leszek

Simone Elkeles: Tökéletes kémia

Polly Shulman: Rajongás

Gergely Márta: A mi lányunk

Leiner Laura: Szent Johanna Gimi


Ezeket olvastam mostanában, és nekem tetszettek :)

2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bad Taste in Boys - angol, romantikus, zombis-horror paródia =D egyszerűen imádom =D a történet fogja magát és egy jó nagy pofonnal kifigurázza a mai tömeggyártott fantasy regényeket =D

Kelley Armstrong - Sötét erők trilógia - pergős, kalandos, izgalmas, romantikus... kedvenc.

Rubinvörös és folytatásai - vicces, könnyed, és nem akar több lenni, ami; vagyis egy romantikus, rózsaszín regény egy csomó humorral és egy jóadag plusszal megspékelve =)

Éhezők Viadala - kedvenc könyvem már egy éve, és most, hogy téli szünetben újraolvastam őket, még egyértelműbb lett, hogy ő a No.1 =)

Battle Royale - ezt is szeretem, ez is újraolvasós, az alaptémája ugyanaz, mint az Éhezők Viadaláé, de teljesen más a két történet.

Mielőtt elmegyek - gyönyörű, megható, romantikus történet.

Tökéletes kémia - tényleg nem mondhatok rá mást, mint hogy tökéletes =D

A burok - a Twilight írónője írta, de ez klasszisokkal jobb. Nem is értem, hogy tudta mindkettőt ugyanaz a személy írni.

Vérbe öltözött Anna - nem éppen a legromantikusabb, de attól még nagyon aranyos könyv, és jól van megírva

2013. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még egy, harmadik szavazat a Tökéletes kémiának! :)

[link]


És a másik új kedvencem (Karácsonyra kaptam és állati jó!):

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

[link]

2013. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld nagyon jó. Az elsőből már film is készül:


http://www.youtube.com/watch?v=5ayNXRVC0YE

2013. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
E. L. James: A szürke ötven árnyalata
2013. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a rengeteg ötletet!:)

esetleg tudnátok linkelni nekem olyan oldat ahonnan vmelyiketek le tudnám tölteni?

2013. jan. 6. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ment priviben.
2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jan. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!