Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kamaszok! Szoktatok olvasni?...

Kamaszok! Szoktatok olvasni? Ha igen, most éppen mit olvastok? 12/L

Figyelt kérdés
Én most az Anne otthonra talál-t olvasom és ANNYIRA TETSZIK!!!:) A többi részét is kifogom olvasni.:) Ti mit olvastok most?Kort és nemet is írjatok lécci.Egyébként azért kérdem mert pusztán csak érdekel.

2012. dec. 31. 14:18
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

A Sarah Dessen könyvek számomra az ideális tiniregények, náluk jobbat nemigen olvastam még. Tizenhárom éves korom óta az ő könyveit bújom.

17/L

2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
SzJG
2013. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Szent Johanna gimi részeit,

Félhold farm

Néha imterneten körbenézek, Alexandrát ajánlom

2013. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
11L
2013. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Omg212 válasza:
12/L Én most olvastam ki a hetedik részt a SzJG- ből, most olvasom a hűvösvölgyi sulit meg az Apja Lánya- t Jacquelin Wilsontól :)
2013. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Kameko-san ***** válasza:
Most már Darren Shan-től a Vámpírkönyvek 3. részét, a Vérszipolyt olvasom. :)
2013. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A humoros vagy kevésbé humoros kalandregényeket kedvelem. Most épp Rejtő könyveit olvasom (Az elveszett cirkáló, Piszkos Fred, a kapitány, stb.), nagyon tetszett még:


Winnetou (és minden Karl May-könyv)


Fehér Agyar (Kissé morbid, de remek történet. Egyébként még bármi Jack London irományaiból.)


a teljesen pontatlanul elnevezett Galaxis-trilógia (Galaxis Útikalauz stopposoknak, Vendéglő a világ végén, stb.)


Murphy törvénykönyve


Harry Potter


A három testőr (és folytatásai, valamint Alexandre Dumas többi műve)


Coopertől bármi (eddig A vörös kalózba kezdtem bele és tetszik)



Nagyon sokat olvastam még, de ezek voltak azok, amik igazán jók voltak. 12/L

2013. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Hu..hàt ha kihagyjuk a kötelezőket akkor Harry Potter 1,2,3,most kezdtem az 5-öt,Égig érő fű,olvasom még a Szent Péter esernyőjét,régebben elkezdtem Nanny McPhee A varàzsdada visszatértet,a varàzsdada rendet teremtet,de nem fejeztem be.Aztàn még ott van A Làny aki körülhajòzta Tündérföldet,de még egy kicsi kell,az éjféli lovasokat szerintem 2x is olvastam mert rövid könnyű
2015. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Érdekes,és Tea Stilton-Tea angyalai: út a sikerhez,tea angyalai a vadonban.A Harry Potter 4 azért maradt ki mert nincs meg nekünk.:( és persze ott vannak a barbi könyvek amik kb. 30 képes oldalbòl àllnak
2015. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Fehér agyar 13/L
2015. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!