Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kamaszok! Szoktatok olvasni?...

Kamaszok! Szoktatok olvasni? Ha igen, most éppen mit olvastok? 12/L

Figyelt kérdés
Én most az Anne otthonra talál-t olvasom és ANNYIRA TETSZIK!!!:) A többi részét is kifogom olvasni.:) Ti mit olvastok most?Kort és nemet is írjatok lécci.Egyébként azért kérdem mert pusztán csak érdekel.

2012. dec. 31. 14:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Én szoktam, elég sok mindent. Leginkább krimiket, sci-fiket és fantasztikus regényeket. Perpillanat Michael Connelly-től olvasom a "Bosszú" c. könyvet.

17/L

2012. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

13/L Rengeteget szoktam olvasni. Amiket olvastam:

1.Egy ropi naplója" összes részét (tudom kicsit dedós, de nekem tetszett)

2.Az éhezők viadala (1.), Futótűz (2.), A kiválasztott (3.)

3.Az alapvető tinikönyvek egyike: A Szent Johanna Gimi (összes)

4.Szellemlány (1.), Hazatérés (2.)

5.Harry Potter (összes)

6.Lybrum kiadós könyvek (nagyon jók!)

7.Alkonyat könyvek

8. A burok

És még rengeteg mást, csak azok könyvtáriak

2012. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

J.D. Salinger: Zabhegyező

Sue Townsend: Adrian Mole (IMÁDOM!! ) ♥

2012. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: az Adrian Mole könyvekből mindet elolvastam 16/L
2012. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 jeni014 ***** válasza:
Szent johanna gimi,shiver,linger,forever 12/L
2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én rengeteget olvasok.Most éppen semmit mert nemrég fejeztem be a Zafírkéket és nem sokára el akarom kezdeni a Hívj be!-t.Leginkább a romantikus,vicces könyveket szeretem de azokat is amikben van dráma.Néhány horror könyvet is szívesen olvasok.14/L
2012. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Persze, imádok olvasni.

Most éppen a Harry Pottert olvasom, most tartok az 5. résznél. Valahogy nálam kimaradt a HP őrület, de most bepótolom ! :)


18/l

2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem rég fejeztem be Haruki Murakamitól 1Q84 1.részét. Most épp Caesar asszonyaival barátkozom.Nyár óta nagyon rákattantam a rómaiakra, úgyhogy állandóan ilyen témájú könyvet keresek. Amúgy nagy kedvencem még A gyűrűk ura, na meg A tűz és jég dala Martintól.

16/L

2012. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

szia

persze rengeteget olvasok :) van amikor egyszerre többet is, mert a kötelezők mellet olvasok mást, mert azok nem igazán kötnek le. Most Szent Johanna Gimit olvasok (harmadjára kezdek bele a sorozatba), de nem rég fejeztem be a Harry Potter-t angolul. Figyelmedbe ajánlom a Szent Johanna Gimi mellet a Loredana Frescura: A világ a te szemeddel, és Katherine Applegate: Szívzűrök sorozatát :)

15/L

2012. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Amkiet leírtatok azok közül nekem az Szjg(szent johanna gimi) és az Adrian Mole a kedvencem.No meg az Anne.:D

Am. köszi hogy írtatok,és jöhet még:)

2012. dec. 31. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!