Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kamaszok! Szoktatok olvasni?...

Kamaszok! Szoktatok olvasni? Ha igen, most éppen mit olvastok? 12/L

Figyelt kérdés
Én most az Anne otthonra talál-t olvasom és ANNYIRA TETSZIK!!!:) A többi részét is kifogom olvasni.:) Ti mit olvastok most?Kort és nemet is írjatok lécci.Egyébként azért kérdem mert pusztán csak érdekel.

2012. dec. 31. 14:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ja igen és az egy ropi naplója is nagyon tetszett nyugi nem vagy egyedül.:D És csak egy évvel vagyok kisebb mint te.De most gondolok bele...miért lenne dedós?12-13 éves fiúról szól végülis.:D
2012. dec. 31. 16:56
 12/30 anonim ***** válasza:
Imádok olvasni.:) Most éppen a Felszáll a ködöt olvasom, de a kedvencem a Fallen, az SzJG összes része, Twilight és még sok vörös pöttyös könyv...
2012. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek olvasni. :) Most olvastam ki a Veronika mag akar halni-t, Coelho-tól, nagy elgondolkodtatott, bár ez az író általában elég hasonló könyveket ír. Most egy krimit olvasok, a Halálos táncot és a Tetovált lányt, felváltva. :) 15/l
2012. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Kameko-san ***** válasza:

Sokat szoktam olvasni. Mostanában olvastam: Twilight utolsó rész, (a többit nem olvastam, csak unatkoztam, és ez meg volt itthon) Vérbe Öltözött Anna, Klasszikus Rémtörténetek, Robinson Crueso, Az Ókori Egyiptom, Keserű Ébredés, Álom vagy Valóság,


13/L

2012. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap fejeztem be az Éhezők Viadalának 3. részét. :)
2013. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Már közeledek A testbérlők végéhez, de már alig várom, hogy a kezembe vehessem a következő könyvem, Jean M. Aulel a Mamutvadászok című történetét ^^

Amúgy imádok olvasni, minden percben legszívesebben könyvet szorítanék magamhoz :)

15/L

2013. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szeretek olvasni és szoktam is. Leginkább a fantasy, a sci-fi könyveket kedvelem. Most Rachel Vincent-től olvasom a Stray Kóborokat. 15/L
2013. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon szeretek olvasni,amit utoljára olvastam az a Szent Johanna Gimi és általában az ezekhez hasonló könyveket olvasom,persze másfajta könyveket is szeretek,csak ezek jobban érdekelnek.

13/L

2013. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy szántatok rám időt.Jöhetnek még válaszok,amúgy.:)
2013. jan. 1. 13:22
 20/30 jeni014 ***** válasza:
Meg Cabot: Misztikus szerelem 12/L
2013. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!