Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek A Szent...

Mi a véleményetek A Szent Johanna gimi könyvsorozatról? Megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri elolvasni.Én nagyon szeretem és tényleg csak kifejezetten min.12,max.18 éves korig ajánlott.
2013. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos, hogy felnőtt fejjel olvashatatlan. Én 14 éves vagyok (köszönöm, nem kérek abból, hogy még csak 14 éves vagy, gyerek... mert tudom). Megkaptam a könyvsorozat első részét 2011-ben. Elolvastam az összeset, majd tovább adtam egy másik barátnőmnek, aki ugyanannyira élvezte, mint az ő húsz éves nővére. Ezután egy 15 éves lányhoz került, akinek szintén tetszett, majd a legjobb barátnőm és az ő anyukája is rajongtak érte. Egy másik 14 éves barátnőm együtt olvasta a 10 éves húgával és a 40 éves anyukájával. De került egy 16 és egy 14 éves lányhoz, akiknek pedig nem tetszett. Látod, egyáltalán nem korosztálytól függ.


Nem mellesleg szerintem megéri elkezdeni olvasni, onnan pedig már rajtad múlik, hogy tetszeni fog-e. Nekem benne van a top 3-ban. :P

2013. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hát, én nem rég olvastam ell mindegyik részt, szerintem a világ legjobb könyve!

Na már most!

Akkor olvasd ell, ha téged megfog egy ilyen jellegű könyv. Én azt bánom a legjobban, hogy vége és még mindig nincs hozzá hasonló könyv.

Komolyan folyton csak erre tudok gondolni.

A lényeg, hogy kell legyen hozzá egy szellemi szinten, még értékes kell az ironikus humort/cinizmust.

2016. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!