Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek is?

Csengii kérdése:

Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy a múltkor vettem ki az SzjG 6.részét a könyvtárból+ még egy könyvet, és a könyvtáros (aki a töri,nyelvtan,irodalom tanárom is azt mondta az utolsóra hogy 'nem nagyon nekem való." Én nem mondtam semmit,de én úgy gondolom,hogy olyan könyv nincs ami valakinek való.

Szerintem az a könyv való valakinek,amelyiket szeretné..Igaza volt? Vagy én gondolom rosszul? (Oké,nem tudom ebből mennyit hoztatok ki) :)



2012. dec. 12. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Mindenki azt olvas, amit szeret. Nagymama és felnőtt is olvashatja Benedek elek meséit, és tizenötévesen is olvashatsz Katedrálist vagy Bankárt. Attól függ, lejön-e a valódi mondanivaló, mert ha nem, na akkor tényleg Nem való. (hogy pár példát említsek)
2012. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, arra értette, hogy még nem értenéd.
2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem senki nem mondhatja meg nekünk, hogy mi nem való, és mi nem.

én tizenegy évesen olvastam Stephen Kinget

2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, mindenki eldöntheti, hogy neki való-e egy könyv vagy nem, de a tanárodnak is igaza van, mert ő meg ismeri azt a könyvet
2012. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(véletlenül elment)

és téged is, és valószínűleg ő jobban tudja, egyelőre, hogy tetszene-e neked, értenéd-e.

2012. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem :) Szóval akkor neki is igaza van,és nekem is.

Köszönöm

2012. dec. 14. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan tizen éves lehetsz.MIAZHOGYAZSZJGKÖNYVSOROZAT NEM NEKED VALÓ? XD Pont nekünk tizenéveseknek írta a szerző,mivel ez egy tiniregény,tele mai szavakkal és az hogy"hangos röhögés hallatszott" meg hogy "Dave már megint Karcsit szadizta" csak megérted.12 éves vagyok de gondolom levetted amit mondani akartam.Szjg 4ever*-*
2012. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy az Szjg nem nekem való,hanem egy másik könyv. De én is így gondolom.. SZJG 4ever <3
2012. dec. 22. 17:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!