Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek A Szent...

Mi a véleményetek A Szent Johanna gimi könyvsorozatról? Megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
IGEN teljesmértékben! A kedvenc könyvsorozatom ;)
2012. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 15 éves húgának az egyik kedvence.
2012. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
MILYEN KÉRDÉS EZ? PERSZE HOGY!!!!!!! (Üdvözlettel a Szent Johanna Gimi című könyvsorozat legnagyobb rajongója :) )
2012. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát... egyszer olvasható, és leginkább csak gyerekkorban, mert nagyobb mondanivalója nincs, és a nyelvezete is elég hétköznapi, a most trendi szlengekkel telezsúfolva. Senkinem nem ajánlom nyugodt szívvel, de ha túlestél rajta, még lehet egy kellemes élményed.
2012. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt ül mellettem a barátnőm is,mindketten 15 évesek vagyunk,és IGEEEEEEN!Az utolsónak egyáltalán nincs igaza SZERINTEM,mert nagyon szórakoztató,elgondolkodtató,és a tiniknek abszolút hasznos elolvasni.Csak ajánlani tudom!
2012. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom... Én két részt olvastam el belőle, aztán itt mondta valaki, hogy csak az ötödik vagy nemtudomhányadik résztől kezdenek csak igazán pörögni a dolgok.

De nekem ennyi elég volt, ennél többhöz nincs kedvem :D

2012. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

LetTheSunshine, 15 évesen még elég gyereknek számít az ember...


Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy gyerekkorban még lehet, hogy élvezetes olvasmány. Én 23 éves fejjel nem igazán vagyok túl jó véleménnyel róla, pedig nincs semmi bajom a ponyvákkal, de ez már nekem sok(k) volt.

2012. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó,igazad van,pont ezért írtam,hogy tiniknek ajánlom.Pont ezért hiányolom a kérdező korát,hisz' honnan tudjuk,hogy neki megéri-e,ha még a korát sem árulta el?
2012. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben megéri. Imádom, imádom, imádom!! <3 De szerintem evvel nemcsak én vagyok így! :)
2012. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
háát.. a negyedikig mindenképpen. mert addig szerintem nagyon jó.:D de az 5.. az nagyon tré, szerintem. kivéve kinga+zsolti.:) a hat az jó, csak picit nyálas. a hét.. na az a legtrébb. nyálas, uncsi olvasmány.:( ez a véleményem, úgy nagyátlágban.
2012. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!