Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Szent Johanna...

Nektek melyik Szent Johanna Gimi könyv tetszik a legjobban? És szerintetek jó lenne ha lenne film/sorozat belőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 18:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
személy szerint a hetedik rész tetszik a legjobban, és nem is tudom, hogy jó lenne-e filmben
2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne jó filmként, mert ha nem sűrítik össze az eseményeket és nem hagynak ki részeket, akkor is 4 órás lenne, ha meg sorozatos lenne, szappanopera lenne az egész, és tutira rossz színészeket szerveznének be,mert a fiatal színészek nem nagyon jártasak a szakmában, és nagyon- nagyon unnám, mert a filmeknél egymást követik az események, az elalvás-fölkelés megszakítaná a történéseket. Röviden ennyi..........meg aztán azt hallottam, hogy Laura elutasította mindegyik filmforgató céget.
2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
A 6-os és a 7-es a kedvencem , nagyon örülnék ha lenne belőle film vagy sorozat , bár egyet kell értenem az elöbbi választ adóval , Magyarországon , nem lehetne olyan jól megcsinálni , a magyar tinik nem tudnák úgy előadni hogy azt élvezni lehessen .
2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nejen a 6. és 7. a kedvencem. Nem sztem nem lenne jó,ha lenne film, az a legjobb benne hogy mindenkiben él egy szereplő amit saját maga alkotott, és ez mindenkiben összetörne....
2012. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Rebentyű válasza:
Nekem a legjobban az 5,6,7 tetszik,de a többi is nagyon jó volt :D amm azért kíváncsi lennék a filmre mert meglehetne évadokban oldani és lehet hogy nem is lenne rossz, de ez nem rajtunk múlik.
2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ki kellene adni külföldön is a könyvet, ha azt szeretnénk, hogy külföldi filmcég vállalkozzon a filmesítéssel, viszont, akkor jó szinkronhangokat kell majd találni.
2012. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az 5. a kedvencem, és szerintem nem lenne olyan jó, ha lenne belőle film. Én mindenképpen nagyot csalódnék, ha Cortez nem lenne "olyan jó pasi", mint amilyennek elképzelem.:D Meg amúgyis. Mindenki másképp képzeli el, azért könyv! Na, mindegy. Vagy lesz, vagy nem.:D Szerinted?:) És melyik a kedvenc könyved?:)
2012. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Szerintem jó is lenne meg nem is a film,mert hát amikor olvastuk akkor elképzeltük,de ha lenne film akkor már számunkra is olyan lenne a szereplő mint a filmben.Amúgy a kedvenc könyvem az 5,6,7,de már a 4-es is izgalmas!De szerintem amúgy az összes jó csak az eleje kicsit uncsi,de amúgy az is szuperjó.Alig váro már,hogy megjelenjen a nyolcas!!!!!!
2012. dec. 11. 18:47
 9/33 anonim ***** válasza:
Az 5., már négyszer kiolvastam, most olvasom ötödjére. :D Hááát, hamarabb lenne belőle sorozat, mivel napokra van bontva, és természetesen örülnék neki! Amúgy tervben van a film/sorozat, Laura mondta. :)
2012. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Munkácsi Encsi válasza:
Nagyon tetszik nekem a 6. de még csak karácsonyra fogom megkapni a 7., de én személy szerint nagyon örülnék egy filmes verziónak!!!!
2012. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!