Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Szent Johanna...

Nektek melyik Szent Johanna Gimi könyv tetszik a legjobban? És szerintetek jó lenne ha lenne film/sorozat belőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 18:48
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
mindegyik iszonyat jó , de ha lenne film az szerintem nem lenne jó mert a szereplőkről már van egy kialakult képem és az tönkretenné , mellesleg ha lenne film, egy csomó részt kihagynának , mondjuk amikor a Reni gondolkozik vagy netezik vagy tanul , meg ilyenek mert nem tudnák hogy megcsinálni. Szerintem nem lenne jó..
2013. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Ú nekem a 6. tetszik a legjobban de mind nagyon tetszik de mindegyik nagyon jó napi 100 oldal vagy több oldalt olvasok belőle. Szerintem nagyon jó lenne sorozatban de mindenképp rajzfilmként így nem lehet azzal gond hogy rosszul adják elő szerintem meg lehet csinálni részletesen a gondolatokat vagy amikor olvas akkor azt a hangja mondja. Ha megcsinálják tuti megnézem.
2013. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Nekem a 4.,5.,6. és a 7. a kedvencem. Ha lenne belőle film/sorozat akkor bennünk olvasókban összetörne egy csodálatos álomvilág és én annak nem örülnék.Általában a forgatókönyv sok mindenben elhajlik a könyvtől és nem úgy történnek meg a számunkra fontos jelenetek/szituációk, mint a könyvben. :)
2013. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Az összes kötet kiváló, akik meg nem szeretik azok az "übermenővagyok" fiúk, akik nem hogy az SzJG-t, de még semmilyen könyvet nem olvastak. A film/sorozat ötletet pedig azért tartom fölöslegesnek, mert mindenki úgy képzeli el magának a szereplőket, a helyszíneket és az eseményeket, ahogy szeretnék, és kicsit sokkoló lenne a legtöbb ember számára egy kreált iskola, II. kerület és kiválogatott színészek. És egyetértek néhány előttem szólóval, a "tiniszínészek" képzetlenek ahhoz, hogy egy ekkora sikerű könyvet megfilmesítsenek.
2013. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk ez igaz!!!Jobb,hogy nem lesz belőle film!!Amúgy köszi mindednkinek!!:)
2013. febr. 7. 18:39
 26/33 anonim ***** válasza:
nekem a 6-os és a 7-es a kedvenc, és nem szeretném ha csinálnának belőle filmet. Mindenki elképzelte a szereplőket, rossz lenne! Az emberek fantáziája kell ahhoz hogy a leirtakból előteremtsen egy képet. lehet hogy valaki virágot klasszikus szemüveggel képzeli el, valaki pedig menőőővel. Aztán a tévében meg kiderülne például hogy egyik sem :D
2013. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Mcgalagony17 ***** válasza:
Nekem a "Barátok" kötet a kedvencem, mert ott éleződik ki Arnold és Cortez konfliktusa, meg ott vall szerelmet Arnold Reninek:) Mindegyik rész tetszik, de legikább azok, amikben még Arnold nincs Párizsban. Meg amíg Reni és Cortez nem jönnek össze. Olyan vicces a marakodásuk:D
2013. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem a nyolc és az öt :).

A film nem, a sorozat jó ötlet lenne :D. Amúgy az nem kifogás, hogy a színészek nem úgy néznének ki, mint ahogy elképzeljük. Számtalan könyvet megfilmesítettek már, legfeljebb sokan úgy képzelik el majd a szereplőket.

2013. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6. válaszoló mondta, külföldön is ki kéne adni a könyvet, mondjuk ha egy amerikai filmcég felajánlaná hogy megfilmesítik, az jó lenne :3 és szerintem úgy kéne hogy 8 db film, mint a kötetek :) jó, lehet hogy mondjuk egy 90 perces film a Kezdet-ről rohadt unalmas lenne, de képzeljétek már el a Reményről *-* vagy az Örökké-ről :) 14/L
2013. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köki a választ!!!!!:))))
2013. szept. 18. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!