Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Szent Johanna...

Nektek melyik Szent Johanna Gimi könyv tetszik a legjobban? És szerintetek jó lenne ha lenne film/sorozat belőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 18:48
1 2 3 4
 11/33 Smiling Girl ***** válasza:

Jujj! Nekem 4. rész a kedvencem! :)

Szerintem ha film/sorozat készülne belőle, az fantasztikus lenne...a kasztingra biztosan benéznék :)

2012. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
én az 5. részt mert Cortez és Reni akkor jönnek össze. és szerintem jó lene a filmes/sorozatos dolog is lenne benne.
2012. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
bocs, belőle
2012. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

Nekem mindegyik bejon. En sorozatban kepzelnem el, viszont akkor az egeszet elrontana, mert 1nem vennek a konyveket

2akkor kikell hagyni egy csomo reszt ami a konyvben van,hogy ne legyen 4 oras

3 mar mindenki elkepzelte maganak azt, hogy hogyan neznek ki a szereplok, es szerintem csalodas erne ha nem olyano lennenek ahogy mi elkepzeltuk.

2012. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék a filmes verziónak,amúgy pedig az ötödik a kedvenc részem!:)

16/L

2012. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Sorozatként lenne a legjobb! Ha film lenne, túl sok minden lenne benne egyszerre.
2012. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. rész tetszett a legjobban, de biztos vagyok benne, hogy a 8. része jobban fog tetszeni. Filmet pedig nem fognak belőle készíteni, ezt az írónő ki is jelentette.
2012. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lenne jó filmben.Én nem tudok választani hogy melyik a kedvencem mert mindegyik nagyon tetszik.az első 2 bevezető volt ezért a kedvenceim:3.,4.,5.,6.,7.

és szerintem a 8. is az lesz!

2012. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
JUjj, a 7. rész :) Szerintem itt a legviccesebbek a karakterek, begyorsul a cselekmény is meg minden. Nekem Zsolti a kedvencem, egyszerűen...muhahahaha:D Leiner Laura mondta, hogy nem lesz belőle film, kár, én örültem volna neki, szerintem nagyon nagy buli lett volna, óriási castingokkal meg ilyenek :) DE így legalább mindenki úgy képzeli el Cortezt ahogy akarja.
2013. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Nekem a 6. rész tetszik a legjobban, és filmnek azért nem lenne jó, mert szerintem a könyvekben az a jó, hogy a képzeletedre van bízva! :)
2013. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!